Як дати рекламу про музику.

Сьогодні популярність тієї чи іншої музики далеко не завжди визначається її художньою цінністю. Правильна реклама може розкрутити навіть саму нехитру мелодію, не кажучи вже про потенційному хіті.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - рекламний модуль.
Інструкція
1
За деякий час до офіційного релізу композиції запустіть попередню рекламу , яка передбачить інтерес публіки. Наприклад, це може бути серія анонсів на радіо, в яких буде присутній кілька акордів з вашої мелодії, а також певний текст із зазначенням точної дати виходу трека. Деякі незалежні радіостанції можуть забезпечити вам розкрутку за символічну плату, якщо ваша музика виявиться цікавою для них.
2
Якщо мова йде про очікувану музичної композиції, наприклад, про нову пісню популярного виконавця, ви можете додати до традиційних рекламних заходів «скандальні методи». Наприклад, запустіть слух про те, що в мережу проникли студійні матеріали. Викладіть на одному з безкоштовних відео-ресурсів чорнове виконання мелодії, яке підстьобне інтерес публіки і спровокує обговорення шанувальників.
3
Рекламуйте джерело, з якого слухачі можуть отримати сам музичний трек. Зробіть дизайн модуля (банера), який ви будете розміщувати в пресі, на вулицях, в мережі. Якщо композицію можна скачати на інтернет-ресурсах, вкажіть точну адресу. Якщо ж мова йде про музичному диску, розмістіть в рамках рекламного модуля його обкладинку та інформацію про місця продажу.
4
Продвигайте вашу музику через соціальні мережі. Створіть профілі або групи, де буде публікуватися найсвіжіша інформація про вашу творчість. Розміщуйте анонси, фотографії, мінусовки. Запрошуйте на ваші сторінки в якості друзів представників цільової аудиторії. Акумулює інформацію всіх соцмереж: наприклад, запис, опублікована в Twitter, повинна з'явитися у всіх ваших профілях.
5
Викладіть кілька роликів на Youtube.com або іншому аналогічному ресурсі. Заходьте на тематичні форуми і розміщуйте посилання на ці сторінки, супроводжуючи інформацію відповідними коментарями.