Як в'язати шнур.

В'язані зав'язки - це необхідний елемент багатьох головних уборів, капюшонів, сумок, взуття та інших виробів ручної роботи. Залежно від своїх завдань, рукодільниця можна пов'язати шнур будь-якого розміру відповідним способом. У роботі можуть використовуватися різні інструменти - гачок або спиці.
Вам знадобиться
  • - дві прямі спиці з обмежувачем;
  • - дві панчішні спиці;
  • - гачок;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Наберіть на дві спиці петлі згідно довжині майбутнього шнур ка. Обережно витягніть з набраних нитяних дужок одну спицю. Починайте провязивать петлі лицьовими, одночасно закриваючи ряд. Робіть це в такій послідовності: кромочную зніміть на праву спицю; пров'яжіть наступну лицьову; протягнете провязав петлю через зняту.
2
Продовжуйте працювати за описаним зразком, простягаючи петлі з лівої спиці через петлі з правого боку роботи.
3
Зверніть увагу: всі петлі необхідно закривати вільно, ні в якому разі не стягуючи шнур . Інакше в'язана смужка перетвориться на спіраль. Останню петлю закрийте, затягніть робочу нитку у вузлик і обріжте її з маленьким запасом (близько 5 см). Що залишився «хвостик» заправте в товщу готового шнур ка.
4
Широкий в'язаний шнур може служити в якості декоративної бейки на крайках низу, боковин і лінії вирізу одягу. Для виконання цього елемента наберіть на пару панчішних спиць (без обмежувача на кінцях) 4 петлі.
5
Пров'яжіть ряд лицьовими петлями і посуньте все нитяні дужки до протилежного кінця інструменту. При цьому в'язання, не перевертайте!
6
Затягніть робочу пряжу і продовжуйте діяти за зразком кроку №5, поки не отримаєте шнур ок необхідної довжини.
7
Спробуйте пов'язати смужку за допомогою гачка. Це найбільш зручний спосіб для виконання зав'язок на готовому головному уборі. Введіть стрижень інструменту в крайню петлю вироби, захопіть робочу нитку і зробіть першу повітряну петлю.
8
Виконайте ланцюжок з потрібною кількістю ланок і обв'яжіть її стовпчиками без накиду. Щоб зробити шнур товщим, повторіть ряд. Кінчики готових зав'язок можна прикрасити пензликами з коротких повітряних ланцюжків.
Корисна порада
Простий шнурок з пряжі можна змайструвати без використання спеціальних інструментів. Приміром, його легко сплести з трьох ниток у вигляді кіски. Товсте виріб робіть з пучків однакового розміру. Інший варіант - мотузка, скручена з чотирьох міцних ниток.