Як в'язати спідницю для дітей. в'язання дитячої спіднички.

Спідниця - це невід'ємна частина гардероба маленької модниці. Трикотажні вироби ручної роботи завжди привертають зацікавлені погляди, особливо, якщо річ виготовлена дуже акуратно і оригінально. Важливу роль відіграють нитки, з гармонійно підібраною структурою і кольором. Як в теплом, так і в літньому варіанті спідничка може стати чудовим подарунком для дитини.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - кругові спиці;
  • - додаткові кругові спиці або волосінь.
Інструкція
1
Перш ніж виконувати основний виріб, обов'язково зв'яжіть зразок. Будь журнал, що має інструкції з в'язання, не може дати 100% успіху при виконанні роботи. У кожної в'язальниці своя щільність в'язання, а індивідуально підібрана пряжа навіть в одній закупівельної партії може дещо відрізнятися. Тому за допомогою пов'язаного зразка ви зможете провести корекцію кількості петель.
2
Наберіть на кругові спиці 100 петель. Пров'яжіть перший ряд лицьовими петлям і замкніть ряд в коло. Продовжуйте в'язати гумку тільки лицьовими петлями 7-10 рядів залежно від її ширини. Далі виконайте схему: * 1 накид, 2 петлі разом, провязани лицьовій *. Кожен наступний ряд знову продовжуйте працювати лицьовими петлями. В результаті отримаєте подвійну гумку за рахунок згину, який сформується в області того ряду, в якому робили накиди. В цьому місці будуть утворені красиві зубчики, які стануть елементом декору.
3
Приступайте до в'язання основного полотна, яке також в'яжіть лицьовій гладдю. Особливістю спідниці стане те, що вона буде трохи расклешенной, а на рівні стегон з'являться кілька рядів вив'язані оборок. Для цього виконайте кльош шляхом додавання петель через рівну кількість петель в ряду, наприклад, через кожні 20 петель (тобто в ряду 5 разів). Повторюйте збільшення петель в кожному 5 ряду. Розширення полотна можете регулювати самостійно, в залежності від ступеня передбачуваного кльошу моделі. У кожному разі збільшення кількості петель має бути рівномірним.
4
Провязав 10 см спідниці, зробіть перший подвоєння кількості петель. Для цього в процесі в'язання через кожну петлю зробіть накиди, які й зніміть на додаткові кругові спиці. Залиште допоміжні спиці із зовнішнього боку спідниці. Продовжуйте в'язання основного полотна. Через 7 см знову виконайте подвоєння петель, які також залиште із зовнішнього боку спідниці. Через 7 см полотна спідниці повторіть ще раз подвоєння кількості петель. Потім пров'яжіть ще 10 см лицьового полотна, виконайте вищевказану схему для освіти зубчиків. Після неї пров'яжіть 3 ряди, закрийте петлі і підшийте край голкою.
5
Продовжуйте роботу з тими петлями, які залишені на кругових спицях. У цих місцях будуть формуватися оборки. Виконайте додаток петель за схемою: * 1 петля виворітна, 1 накид, 4 петлі лицьові, 1 накид *. Наступний ряд в'яжіть по малюнку. Через кожен ряд продовжуйте додаток петель за рахунок накидов. У підсумку вийде оборка, ширину якої кожен визначає для себе самостійно. Краю оборок можете оформити фестонами за допомогою гачка. Вставте в пояс гумку або шнур з кистями.