Як в'язати ексклюзивні речі. якщо схему речі трохи міняєш це вже не плогіат.

Якщо ви - відмінна вязяльщіца і хочете заробляти гроші своїм хобі, спробуйте створювати незвичайні ексклюзивні речі . Покупець набагато охочіше купить одяг або прикрасу, якщо знатиме, що річ ця існує лише в єдиному екземплярі.
Вам знадобиться
  • - схеми в'язання;
  • - спиці;
  • - гачок;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Не ведіться на описи до схем типу «ексклюзивний кардиган». Згідно з визначенням, ексклюзивна річ - це річ, єдина у своєму роді. Якщо ви просто зв'яжете одяг за схемою, викладеної на загальний огляд, у вас вийде гарне, якісне, але ніяк не ексклюзивний виріб.
2
При цьому, зрозуміло, ви можете користуватися готовими схемами, створюючи на їх основі свої твори. При в'язанні того ж кардигана з'єднайте дві схеми: сам кардиган в'яжіть по одній, а для створення рукавів скористайтеся іншим візерунком. В якості пояса можна використовувати плетений шнур, атласну стрічку. І ось ексклюзивна річ готова. Якщо захочете зв'язати аналогічний виріб, зробіть одяг іншого кольору, візьміть для рукавів інший візерунок. Ніхто не скаже, що ви повторюєтесь.
3
Надихайтеся роботами інших в'язальниць. Звичайно, ви можете повторити виріб, але це буде етично лише в тому випадку, якщо ви робите його для себе, а не на продаж. Зате ви можете змінити його. Поміняйте колір, замість бутонів троянд зв'яжіть сніжинки, використовуйте іншу фурнітуру. У вас вийде нова, унікальна річ, і ніхто не звинуватить вас у плагіаті.
4
Зверніть увагу на ірландське мереживо. Кожен виріб, виконане в цій техніці, складається з безлічі дрібних деталей, з'єднаних в малюнок. Зробити точну копію вже готової речі у вас навряд чи вийде, адже для кожного виробу можна придумати свій власний унікальний візерунок.
5
Фріформ - техніка в'язання, головне правило якої звучить як «ніяких правил». Як і у випадку з ірландським мереживом готова річ збирається з безлічі окремо пов'язаних композиційних елементів. У роботі використовується контрастна за кольором і фактурою пряжа. Невеликі елементи зшиваються в більші мотиви - скрамбліі, з яких потім створюється ціле полотно. Навіть якщо ви будете дотримуватися опису, навряд чи ви зробите все точно, як було в описі. Користуючись однією схемою, ви зможете зробити кілька унікальних моделей.