Як додати на стіну музику. Як додати аудіозапис на стіну одного.

Соціальні мережі сьогодні стали невід'ємною частиною життя, і часом дуже хочеться поділитися з друзями не тільки подіями, але і улюбленою музикою. Причому спеціальний мультимедійний сервіс дозволяє розмістити пісню у себе на сторінці, відправити її на стіну друга або передати в особистому повідомленні.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет і зареєстрований аккаунт у соціальній мережі «ВКонтакте».
Інструкція
1
Авторизуйтесь в соціальній мережі «ВКонтакте». Для цього необхідно ввести свій логін і пароль у авторизаційної формі на головній сторінці сайту.
2
Перейдіть в розділ пошуку по аудіозаписів, якшо по іконці «музика» у верхній частині сторінки.
3
У рядку пошуку наберіть ім'я виконавця або назву пісні, яку ви хотіли б розмістити на стіні. Натисніть клавішу Enter.
4
В результатах пошуку знайдіть потрібну вам композицію і наведіть на неї курсор. Трохи правіше від тривалості аудіозаписи з'явиться «+», клікніть по ньому. Тепер, коли улюблена пісня додана в ваші аудіозаписи, ви можете розмістити її на стіні.
5
Щоб розмістити аудіозапис на своїй сторінці, знайдіть рядок «Что у Вас нового?» І клікніть по ній. Рядок стане ширше, а нижче з'явиться кнопка «Прикріпити». Натисніть на неї, і в меню виберіть «Аудіозапис».
6
У вікні, знайдіть у списку ваших аудіозаписів потрібну композицію і натисніть «Додати аудіозапис». Якщо ви хочете додати який-небудь коментар, введіть його в рядок «Что у Вас нового?». Натисніть кнопку «Відправити», ваше повідомлення і прикріплена композиція з'являться у вас на стіні.
7
Щоб відправити пісню на стіну одного, спочатку зайдіть на його сторінку. Для цього його необхідно знайти в списку «Мої Друзі». Далі виконайте 2-6 пункти.
8
Аналогічним чином можна відправити пісню в особистому повідомленні, але для цього потрібно відкрити діалогове вікно. На сторінці друга, під фотографією, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення».
Соціальні мережі дозволяють користувачам спілкуватися між собою і публічно висловлювати свою думку на спеціальних стінах або форумах. Тут також можна розмістити різноманітні картинки, смайли, музику.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в соціальній мережі.
Інструкція
1
Хочете, щоб ваш друг з соціальної мережі посміхнувся? Тоді закиньте йому на стіну веселу картинку, а ще краще - пісню або красиву мелодію. Повірте, цей простий жест не залишиться непоміченим, і, можливо, незабаром на вашій сторінці теж з'явиться музичний відповідь.
2
Щоб додати щось на форум або стіну (в різних соцмережах назва цього розділу може відрізнятися), виберіть зі списку друзів (або гостей) потрібного вам користувача і перейдіть на його сторінку. Потім знайдіть пункт «Стіна» (або «Форум»), як правило, він розміщується під аватаром. Уважно розгляньте стіну і у віконці з написом «Написати повідомлення» додайте текст.
3
Якщо ви хочете замість листа закинути на стіну музику, немає проблем. Така функція доступна в більшості інтернет-сайтів. Щоб їх додати, знайдіть кнопку «Прикріпити», після натискання на яку на сторінці відкриється додаткове віконце. У ньому вам потрібно буде вибрати тип прикріпленого файлу. В даному випадку знадобиться музика або аудіофайли.
4
Вкажіть місце розташування передбаченої для відправки аудіозаписи, виділіть файл і після цього натисніть кнопку «Додати» або «Прикріпити». Ще раз перевірте, чи правильно ви вибрали файл. Якщо все вірно, можете відправляти його, клікнувши по відповідній кнопці. Якщо ви випадково переплутали аудіозапис, виділіть її і за допомогою правої кнопки миші виберіть у спадному вікні опцію «Видалити». Додайте правильний файл і натисніть «Відправити».
5
Аналогічним способом ви можете закинути на стінку та інші «прикраси». Наприклад, популярний «Вконтакте» надає можливість додавання зображень, тексту, відео, заміток, карт, документів, графіті. При бажанні ви можете запустити спеціальний додаток і помістити думка про свого друга, давши відповідь на пропоновані програмою питання.
6
Якщо хочете, додайте файли, картинки та повідомлення і на свою сторінку. Ця функція доступна у всіх соцмережах.