Як додати картинку до пісні. Як вставити картинку з однієї пісні в іншу.

Сучасні комп'ютерні презентації представляють собою поєднання зображень та музичних треків. Для створення подібних файлів необхідно використовувати спеціалізоване програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • Movie Maker.
Інструкція
1
Однією з кращих безкоштовних утиліт для створення презентацій є програма Movie Maker. Скачайте файли встановлення даного програмного забезпечення з сайту розробників. Виконайте інсталяцію утиліти, запустивши долучення.
2
Відкрийте головне меню програми Movie Maker. Виберіть вкладку «Файл» і перейдіть до функції «Додати в проект». Зачекайте, поки запуститься вікно провідника Windows. Вкажіть потрібні файли.
3
Виконуйте описану послідовність доти, поки всі потрібні зображення не будуть додані до проекту. Таким же способом включите в майбутню презентацію звукові доріжки.
4
Виберіть меню «Вид» та активуйте пункт «Відображати смугу візуалізації», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Послідовно перемістіть всі зображення в поле «Відео». Якщо ви переплутали черговість картинок, змініть їх розташування в смузі візуалізації.
5
Перенесіть музичні треки, включені в проект, в поле «Звук». Для кожного конкретного слайда встановіть час його відображення. Ця функція дозволяє точно підбирати зображення під потрібний момент звукової доріжки.
6
Після підготовки всіх кадрів перегляньте підсумковий варіант проекту. Для цього натисніть кнопку Play. Виправте неточності і виконайте коригування часу появи певних слайдів. Додайте візуальні ефекти, якщо в цьому є необхідність.
7
Розпочніть збереженню готового проекту. Натисніть одночасно клавіші Ctrl і S. Після запуску нового діалогового вікна заповніть поле «Ім'я файлу» і вкажіть папку для його збереження.
8
Активуйте пункт «Забезпечити найкращу якість відео», поставивши поруч з ним галочку. Натисніть кнопку «Продовжити». Зачекайте, поки програма виконає з'єднання елементів. Запустіть отриманий відеофайл за допомогою спеціального програвача.