Як вести правильний спосіб життя.

Правильний образ життя корисний для здоров'я і загального самопочуття. Не всі знають, що мається на увазі під цим поняттям. На ділі це виглядає як поєднання хороших звичок.
Інструкція
1
Відмовтеся від шкідливих пристрастей. Куріння, алкоголь, наркотики та інші подібні речовини негативно впливають на здоров'я.
2
Правильно харчуйтеся. Від того, що ви їсте, залежить самопочуття, сила і енергія. Відмовтеся від перекусів чіпсами або бутербродами, складіть графік прийому їжі по годинах. Якщо виникне відчуття голоду, випийте воду або з'їжте яблуко. Сніданок - головний прийом їжі, який повинен наситити вас на весь день, а на вечерю можна з'їсти легкі страви - овочі, фрукти, дієтичні продукти.
3
Займайтеся спортом. Якщо немає можливості відвідувати тренажерний зал і бігати вранці, сумістите спортивні заняття з звичайним життям. Виходьте на роботу заздалегідь і пройдіть пару зупинок пішки, відмовтеся від використання ліфта на користь сходів і робіть зарядку.
4
Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Виберіться на вихідні з друзями в ліс або поїдьте туди на самоті. Насолодитеся тишею і чистим лісовим повітрям.
5
Намагайтеся не нервувати і спокійно ставитися до всіх неприємностей. Стрес погіршує настрій, погано впливає на здоров'я і псує нервову систему. Не переживайте через дрібниці і навчіться розслаблятися. Займіться медитацією: подивіться на море або слухайте заспокійливу музику. У спокійному стані ви зможете швидше вирішити складні завдання.
6
Висипайтеся не тільки у вихідні дні, а й у будні. Від недосипання підвищуються нервозність, неуважність і з'являється дратівливість. Спіть не менше восьми годин на добу. Намагайтеся лягати і прокидатися в один і той же час кожен день - навіть у вихідні. Постарайтеся зробити так, щоб ніщо не заважало вашому відпочинку: виберіть зручне місце для сну, задерніте щільно штори і використовуйте беруші, щоб позбутися від сторонніх звуків.