Як викрутити свічку напруження.

Свічка розжарення - це пристрій, завдяки якому відбувається займання палива автомобіля. Зазвичай свічки служать досить велику кількість часу, однак бувають випадки їх непередбачених поломок, в результаті яких дані пристрої доводиться витягати з двигуна.
Інструкція
1
Для початку звільніть від кожухів видиму частину свічки розжарення . Після цього акуратно від'єднайте всі дроти, дотримуючись техніки безпеки при роботі з електрикою. За допомогою будь-якого наявного у вас приладу, що нагнітає повітря, прочистіть місце посадки свічки від всілякої пилу і бруду, також відскоблити в разі необхідності відкладення на металі, в іншому випадку весь це сміття може потрапити в гніздо. Після цього скористайтеся будь-яким шестигранником і викрутити несправний запальник. Однак бувають випадки, коли свічка розжарювання піддається механічних пошкоджень, зокрема, сколів верхній частині.
2
При такого роду поломки необхідно озброїтися спеціальним динамометричним ключем, регулюючим прикладену силу. Надіньте його на вцілілий шматок свічки і плавно починайте обертальні рухи. Ключ тримайте строго перпендикулярно осі воспламенителя. Ні в якому разі не робіть різких рухів. Також при обертанні прислухайтеся до звуку. Якщо свічка скрипить, значить, вона викручується, але в тому випадку, коли запальник починає провертатися, негайно припиняйте всі дії. В іншому випадку ви ризикує зірвати різьбу.
3
Якщо викручування свічки викликає великі труднощі, акуратно залийте в її гніздо невелика кількість спеціального розчинника. Після цього почекайте, поки речовина очистить різьблення. Потім плавними рухами продовжуйте обертати свічку розжарювання. Також запам'ятайте, що зламану свічку можна викручувати, провертаючи її в різні боки по черзі. Не забувайте, що операцію з вилучення воспламенителя потрібно проводити на остившем двигуні, так як метал при підвищеній температурі має властивість розширюватися, в результаті чого свічка може бути затиснута в своєму гнізді.
Свічка розжарювання являє собою додаткове джерело тепла, призначений для запалення і випаровування палива в камерах згоряння дизеля. По суті, це електричне нагрівальний пристрій. Воно відрізняється тим, що має спіраль напруження. Як і будь-яке інше пристрій, свічку розжарювання потрібно правильно встановити, а при необхідності і демонтувати.
Вам знадобиться
  • - ключі;
  • - розгортка;
  • - спеціальна змазка;
  • - вимірювальний прилад.
Інструкція
1
Свічки розжарювання , як і форсунки, знаходяться під впускним колектором, який потрібно демонтувати для зняття свічки. Для виконання цієї процедури знадобиться ключ-тріскачка з подовжувачем.
2
Після того як був знятий впускний колектор, відверніть гайки, що фіксують свічки. Гайки повністю не знімаються, оскільки вони вбудовані в наконечник проводів. Слідом за цим викрутити свічки розжарювання .
3
Перед демонтажем свічок розжарювання обов'язково очистіть від нагару отвір в форкамері і свічковий канал, використовуючи для цього розгортку потрібного діаметру. Рекомендується використання штатної розгортки. Однак перед цим накладіть мастило на канавки використовуваної розгортки.
4
Конструкцією розгортки передбачається наявність спеціального упору: саме цей елемент перешкоджає пошкодженню кульового штифта в передкамері. Але все ж, краще використовувану розгортку не вводити занадто глибоко.
5
Перед викручуванням свічок розжарювання нанесіть на різьблення свічки графітову мастило. Демонтаж цього нагрівального пристрою виробляєте, по можливості, при добре прогрітому двигуні.
6
Зняттю свічок розжарювання передує від'єднання цього нагрівального елементу від надсвечніка, а також видалення стисненим повітрям відкладень.
7
У тому випадку якщо свічка розжарювання пошкоджена, замініть весь комплект: після демонтажу нагрівальних пристроїв огляньте кожну зняту свічку розжарювання . Потім за допомогою вимірювального приладу перевірте випробувальну напругу, а також виміряйте опір між металевим корпусом і клемою контактної гайки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: неправильно встановлена свічка розжарювання може привести до пошкодження не тільки самої деталі, але й автомобільного двигуна.
Корисна порада
Краще заміну свічок розжарювання доручити фахівцям автомайстерні: це дозволить уникнути безлічі проблем. Найбільш поширена неприємність, з якою можна зіткнутися при викручуванні свічки розжарювання, - поломка цього нагрівального пристрою.