Як вибрати батарейки.

Вибирати батарейки слід виходячи з потужності приладів, в які вони будуть встановлюватися. Для пультів дистанційного керування або кишенькового ліхтарика підійдуть самі недорогі батарейки , а для таких приладів, як фотоапарат або плеєр, будуть потрібні більш дорогі та якісні джерела живлення.
Інструкція
1
Для простих пристроїв (пульт дистанційного керування, таймер, тестер тощо) підійдуть сольові батарейки . Вони мають порівняно невеликою вартістю, однак підходять для живлення малопотужних приладів. Такі джерела енергії маркуються буквою R. Друга цифра ідентифікатора вказує на розмір виробу.
2
Якщо ви вибираєте елементи для пристроїв з великим споживанням енергії (фотоапарати, плеєри і т.п.), зверніть увагу на алкалінові батарейки , що володіють більшою ємністю і тривалим терміном служби. Такі вироби маркуються абревіатурою LR.
3
Перед покупкою батарейок того чи іншого бренду зверніть увагу на якість поліграфії упаковки виробу і на написи. На підроблених джерелах може бути неправильно написано назву або нанесена неякісна фарба.
4
При покупці подивіться термін придатності елемента. Не купуйте вироби, термін експлуатації яких добігає кінця. В іншому випадку батарейка може потекти й зіпсувати пристрій, в якому вона використовується. Найдовше працюють елементи, що використовуються протягом першого року після їх виготовлення.
5
Елементи живлення з позначкою «фото» мають підвищену ємністю і розроблені для використання у фотоапаратах. Такі вироби коштують значно дорожче, однак вони мають більший термін служби. Фото- батарейки здатні швидше віддавати енергію, що позитивно позначається і на швидкості роботи самого пристрою.
Зверніть увагу
Довіряйте тільки перевіреним фірмам. Не купуйте елементи, чиї назви вам невідомі. Найбільш якісні батарейки виготовляють фірми Kodak і Energizer, однак серед модельного ряду і цих виробників зустрічається неякісний товар.
Корисна порада
Не залишайте елементи живлення в батарейному відсіку приладу, якщо ви його рідко іспользуете.Солевая батарейка відрізняється від алкалинової вагою. Джерело живлення, що має менший термін служби, володітиме меншою вагою.