Як відновити квитанцію про оплату. Як відновити загублену квитанцію про оплату держмита.

Єдиним способом довести факт оплати держмита, штрафу або відсотків по кредиту є надання квитанції (чека, рахунки) про оплаті . Автоматично квитанція видається при здійсненні оплати через електронні системи поповнення рахунків - банкомати, термінали та інше. Загублену квитанцію можна відновити, якщо згадати дату здійснення операції, реквізити сторін та тип оплати - автоматизовані пункти оплати рахунків.
Інструкція
1
Телефонуйте в службу техпідтримки або консультанта, якщо оплата відбувалася через банк та/або його філії. Номери їх можна дізнатися або у сервісному меню банкомата, або звернувшись в офіс банку. По телефону запросите історію операцій (оператор продиктує список після підтвердження володіння вами банківської карти) і виберіть ту, квитанцію по якій необхідно відновити. Оператор докладно пояснить, де і як можна буде отримати квитанцію знову.
2
Скористайтеся функцією відновлення квитанції про оплаті в терміналах, якщо відомі час і реквізити сторін. Досить вказати точний час оплати, рахунок, з якого відбувалася оплата (найчастіше це готівкові) і рахунок, на який надходила оплата; після чого система попросить ввести деякі дані, однозначно підтверджують вчинення вами операції. Після введення додаткових даних вам буде повторно видана квитанція про оплаті .
3
Зверніться в офіс банку чи іншої організації, в рахунок якої відбувалася операція оплати. Запитайте у будь-якого з касирів історію операцій, пред'явивши документ, що засвідчує особу. Виберіть ту операцію, квитанцію по якій потрібно отримати знову і рахунок буде виданий повторно. Найчастіше послуга надається платно: держструктури і банківські служби просять оплатити час, витрачений співробітниками на виправлення помилок, допущених платником (втрата квитанції числиться в списку таких помилок). Варто відзначити, що не завжди квитанцію можна відновити: в деяких службах і структурах існує термін, після якого квитанції про оплаті відновити не можна. Тому відновлювати потрібно відразу ж, як виявилася втрата або псування квитанції про оплаті .