Як вигнати воду з організму. Як вигнати вагітну.

Вода необхідна людині, але, на жаль, сполучні тканини здатні затримувати її надмірна кількість. Від цього виникають набряки, погіршується робота нирок, збільшується навантаження на судини, серцево-судинну систему, підвищується артеріальний тиск. Як же вигнати з організму зайву воду?
Інструкція
1
Одним з найефективніших способів позбавитися від зайвої води є солі дієта. Якщо ви стали помічати у себе схильність до набряків, то спробуйте обмежувати вживання солі протягом кілька днів, а краще взагалі відмовитися я від неї. Від нестачі солі набряки пройдуть дуже швидко, але виходити з дієти без солі треба обережно, ні в якому разі не накидайтеся відразу на солоні продукти, почніть солити зовсім небагато, поступово збільшуючи дозу.
2
Дуже сильні набряки можна зняти за допомогою сечогінних засобів. Але такі препарати краще не вживати без рекомендації лікаря. Якщо ви все ж вирішили прийняти сечогінний засіб, то вам слід знати, що ці препарати разом з водою вимивають з організму калій, магній і кальцій. Недолік таких мікроелементів погіршує серцеву діяльність, послаблює судини, можуть з'явитися судоми в ногах. Тому разом з сечогінним обов'язково приймайте препарати, що містять основні мікроелементи, особливо кальцій.
3
Більш щадним сечогінним ефектом володіють трав'яні збори. Люди здавна користувалися при набряках чаєм з мучниці або листя брусниці. Але й травами зловживати не потрібно. Щоб зігнати набряки, досить? чашки три рази на день. Курс прийому залежить від вашого загального стану.
4
Є також деякі продукти, які виганяють з організму зайву воду. Але список їх дуже індивідуальний. Наприклад, у когось відмінно виганяє воду проста гречана каша, природно, якщо є її без солі, у когось вівсянка, комусь добре допомагають яблука. Відмінним сечогінним засобом вважаються кавуни. Але, на жаль, при вирощуванні цих ягід активно використовують не надто корисні хімікати. І тому кавуни замість сечогінного дії частенько, навпаки, затримують в організмі воду.
5
І наостанок варто відзначити, що якщо у вас занадто часто виникають набряки, то не варто займатися самолікуванням і виганяти воду за допомогою сечогінних. Обов'язково перевірте нирки і серцево-судинну систему. У здоровому організмі водний баланс порушується дуже рідко і в основному при зловживанні солоними і копченими продуктами.