Як відновити обліковий запис адміністратора. Як повернути обліковий запис admin.

В будь-якій операційній системі з сімейства Windows завжди підтримувався багато користувачів режим. Контроль облікових записів налаштовується перед тим, як буде запущений екран вітання під час установки дистрибутива. Загублені облікові записи завжди можна відновити.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Перед створенням тієї чи іншої облікової записи у користувача є вибір: присвоїти права адміністратора або цього не робити. Як правило, воліють перший варіант, т.к. людина за комп'ютером не тільки переглядає мультимедіа-інформацію, а й створює її, встановлюючи різні утиліти. Для виконання цих дій потрібна облікова запис адміністратора .
2
Коли дана облікова запис втрачається, на екрані привітання ви можете побачити значки тільки гостьових акаунтів і інших адміністративних записів, якщо такі були створені заздалегідь. Скориставшись такою запис ю, ви можете відновити основну адміністративну запис.
3
Найчастіше адміністративна запис втрачається при раптових відключеннях живлення, це пов'язано з особливістю використання файлової системи. Але видаляється всього лише запис, а все каталоги і файли залишаються на місці, тому необхідно покинути поточний сеанс. Для цього відкрийте меню «Пуск», виберіть кнопку «Вихід із системи», а потім ще раз «Вихід».
4
В поточному вікні необхідно двічі натиснути клавіші Ctrl + Alt + Del. Виберіть або введіть Administrator, не забувши вказати пароль від цього облікового запису. Це найбільш простий спосіб, але він не найкращий - вам постійно доведеться звертатися до цього діалоговому вікна.
5
Щоб уникнути такої ситуації, необхідно призначити пароль для вже наявної активної адміністративної записи або виставити опцію автоматичного відображення всіх користувачів. Для цього відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Виконати». В порожнє поле введіть команду regedit і натисніть Enter на клавіатурі.
6
У вікні редакторі реєстру необхідно послідовно відкрити наступні каталоги: HKEY_LOCAL_MACHINE, SOFTWARE, Microsoft, Windows NT, CurrentVersion, Winlogon, SpecialAccounts, UserList. Усередині цього каталогу створіть новий параметр DWORD, озаглавити його Administrator і задайте значення = 1.