Як вибрати манікюрний набір.

Важливу роль у створенні образу жінки має манікюр. Далеко не всі представниці прекрасної статі можуть собі дозволити відвідувати косметологічний кабінет або салон краси кілька разів на тиждень. На щастя, в магазині можна придбати манікюрний набір , за допомогою якого ви зможете доглядати за своїми нігтями у себе вдома.
Інструкція
1
Купуючи манікюрний набір , звертайте увагу на виробника. Брендові набір и значно відрізняються від ширвжитку, який виробляють китайські умільці в кустарних майстернях. Запитайте у свого майстра, яким маркам варто довіряти, адже дешевий неякісний набір виявиться даремний.
2
Ціни на набір и для манікюру досить різні і залежать від якості і кількості інструментів, які в нього входять. В цьому випадку не варто економити, так як хороший набір хоч і коштуватиме дорожче, але це себе виправдає. Якісні інструменти для манікюру, по-перше, довговічні у використанні, по-друге, їх ріжучі краї не будуть тупіться.
3
Не поспішайте купувати найповніший набір манікюрного приладдя, так як більшістю з них вам, швидше за все, не доведеться користуватися. Підберіть собі індивідуальний варіант - тільки ті інструменти, які вам необхідні. Найоптимальнішим вважається набір , в який входять манікюрна лопатка, пінцет, ножиці із закругленими краями, пилка і кусачки.
4
При виборі манікюрного набір а враховуйте також і особливості своїх нігтів. Приміром, підбираючи пилочку, орієнтуйтеся на те, що для міцних нігтів краще підійде металева, грубозерниста пилочка. Якщо ж ваші нігті слабкі і м'які, тоді краще взяти скляну.
5
Уважно огляньте манікюрні ножиці, спробуйте, як вони стрижуть. Їх ріжучі краї не повинні мати ніяких деформацій і зазубрин, а кінчики повинні щільно прилягати один до одного.
6
При виборі кусачок особливу увагу зверніть на якість їх виготовлення і матеріал. Оскільки даний інструмент використовується для видалення кутикул і задирок, він повинен бути гострим, а й обходитися з ним потрібно обережно. Ручки вироби повинні легко стискуватися і пружинити.
7
Перевірте пінцет - спробуйте вирвати якийсь волосок. Він повинен бути зручним у використанні, необхідно, щоб кінчики були рівними і збігалися між собою. Пінцет повинен стискати, а не зрізати волоски, захоплюючи їх в основі.
8
Маникюрная лопатка (шабер) повинна бути міцною. Її виготовляють з твердих порід дерева, пластмаси або металу. Цей інструмент має два призначення. Один кінець лопатки використовують для того, щоб відсувати кутикулу, а гострим кінцем її зачищають.
9
Зверніть увагу і на футляр. Він повинен бути виготовлений з якісних матеріалів. Щоб при зберіганні інструменти не тупилися, їх ріжучі кромки один з одним в футлярі стикатися не повинні.
Людські руки завжди були об'єктом уваги. Доглянуті руки з акуратними нігтями викликають приємні, поважні враження про людину. Виробники техніки для побутових потреб полегшують завдання по догляду за нігтями, пальцями рук і ніг як чоловікам, так і жінкам.
Інструкція
1
Вибирайте набір, що влаштовує вас по комплектації. В електричні манікюрні набори можуть входити вентилятори, «пилососи», ультрафіолетові лампи для сушки гелю. Насадки, виготовлені у вигляді дисків та валиків, мають різну ступінь жорсткості і шорсткості.
2
Не женіться за набором з великим числом (більше десяти) насадок. Половина цих насадок дублюють один одного, і вони не відрізняються високою якістю. Набір може містити наступні насадки: конічні пилки для нігтів, для видалення мозолів, диски для нігтів, для полірування. Деякі набори містять конуси для видалення шкіри на підошвах ніг, наконечники для видалення мозолів і врослих нігтів.
3
Дивіться на якість насадок. Якщо насадки виготовлені з м'якої сталі, то інструменти швидко стануть тупими. У дешевих моделях насадки розхитуються в пазах і стають малопридатними для тонкої обробки нігтьової пластинки. Випускаються набори з насадками, що мають сапфірове або алмазне напилення, яке не зношується і не пошкоджує шкіру рук і ніготь.
4
Вибирайте набори з великою потужністю мотора і кількістю оборотів в хвилину. В моделях з 1500 оборотів в хвилину при сильному натиску на штучний ніготь машинка буде пригальмовувати або зупинятися - з'являться задирки, при роботі може з'явитися вібрація і неприємний шум. При потужності більше 5000 оборотів таких неприємностей не трапляється.
5
Не вибирайте моделі, що працюють від акумуляторів. Ємності їм вистачає на один манікюр, для педикюру же прилад необхідно заряджати.
6
Зверніть увагу на наявність в приладі реверсу, коли фреза обертається в пряму і протилежну сторони, що дуже зручно при підпилюванні нігтів.
7
Подумайте, перш ніж купувати набір, какая регулювання швидкості більше підходить - плавна або ступінчаста. При плавній регулюванню швидкості можна швидко вибрати потрібну швидкість для певної операції. Однак при випадковому натисканні на тумблер, при занадто високій швидкості диск може пошкодити шкіру близько нігтьової пластини.
8
Визначтеся з якістю електричного набору. В магазинах представлений широкий асортимент манікюрних наборів, що мають професійну, напівпрофесійне і побутове застосування.
9
Наберіться терпіння і не впадайте у відчай - з першого разу освоїти прилад виходить мало у кого. Можуть з'являтися дрібні порізи і нерівно оброблені нігті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ojXurl3l3rg