Як вивести ручку з шкіри. Як позбутися слідів ручки на шкірі.

Ви ненавмисно черкнув по руці кульковою ручкою, дитина обмалював собі все обличчя і тіло чорнилом - не турбуйтеся. Слід від кулькової ручки можна змити підручними засобами.
Інструкція
1
Мило та вода. Намильте як слід сліди від чорнила на шкірі, помасажуйте 2-3 хвилини і змийте теплою водою. Якщо забруднилися ви недавно, все змиється без особливих труднощів.
2
Гліцерин. Візьміть пляшечку з гліцерином, промокніть ним ватний диск і протріть забруднене місце.
3
Немає під рукою гліцерину - виручить рідина для зняття лаку. Краще вибрати засіб, що не містить ацетон. Промокніть ним ватний диск і зітріть слід від чорнила.
4
Масло. Також не сильно в'їлися чорнило можна вивести оливковою, соняшниковою або будь-яким іншим рослинним маслом. Змочіть їм ватний диск або тампон і видаліть «пляму».
5
Спиртовмісні речовини. Шкіру очистити від чорнильних слідів можна спиртом, одеколоном або духами. Намочіть будь-яким з перерахованих коштів ватний диск і прикладіть на пару хвилин до забруднене місце. Потім цією ж ганчірочкою добре потріть слід від пасти. Після змастіть оброблене місце дитячим кремом.
6
Перекис водню. Рясно змочіть 3% -ним розчином перекису водню ватяний диск. Прикладіть його до забрудненого ділянці шкіри на 10-15 хвилин. Якщо слід від ручки не зійде, намочіть диск ще й добре потріть шкіру. На обличчі цей спосіб краще не використовувати, оскільки перекис водню може спровокувати опік.
7
Лимон. Візьміть скибочку лимона і прикладіть до «проблемному» місцем. Через кілька хвилин перевірте, зійшов Чи слід. Якщо ні - залиште лимон ще на деякий час. Потім змийте сік цитруса теплою водою.
8
Крім усього іншого, сьогодні в магазинах можна купити масу імпортних засобів, що допомагають вивести плями будь-якої складності. Тільки перш ніж використовувати їх, уважно вивчіть склад і спосіб застосування.
Корисна порада
Перш ніж почати виводити слід від кулькової ручки, проведіть тест на невеликій ділянці шкіри. Подивіться, чи немає алергічних реакцій, опіків або подразнень. Виберіть спосіб, який ідеально підійде для вас.