Як в 1С створити інформаційну базу.

Дуже часто після встановлення програми 1С, в організацій виникає необхідність у створенні нової інформаційної бази (ІБ). Багато хто вважає, що цю процедуру потрібно довірити кваліфікованому програмісту, а між тим, цю процедуру може виконати і сам користувач програми.
Вам знадобиться
  • - програма 1С.
Інструкція
1
Для того щоб створити нову ІБ, потрібно створити папку з простим і логічним ім'ям для бази. Створити папку можна в будь-якому зручному місці в каталозі жорсткого диска, наприклад С:.
2
Потім на диску, з встановленою програмою, знайдіть наступні файли: 1CV7.MD, V7PLUS.DLL, V7Plus.als (адреса за замовчуванням C: \ Program Files \ 1Cv7).
3
Скопіюйте дані файли в папку, яку створили в першому кроці.
4
Запустіть програму 1С. У відкрилася закладці «Запуск 1С» натисніть на команду «Додати», відкриється наступне вікно «Реєстрація Інформаційної Бази».
5
В поле, де потрібно ввести текст, введіть назву нової ІБ, далі воно буде відображатися в списку ІБ при запуску програми 1С.
6
Далі натисніть «OK» у вікні «Реєстрація Інформаційної Бази».
7
Тепер при запуску програми, у вікні «Запуск 1С», відображається створена інформаційна база. Натисніть на назву бази лівої клавішею мишки. У верхній частині списку, що розкрився «В режимі» виберіть позицію «Конфігуратор» і натисніть «OK»
8
На закладці «Вибір формату зберігання даних», вже за замовчуванням встановлений прапорець «Файли * .DBF, * .CDX». Натисніть «OK» і «Конфігуратор» запуститься.
9
Відкрийте закладку «Конструктори - Новий звіт ...». Тут нічого міняти не потрібно, просто натисніть «Далі - Далі - Готово». Після виконаних дій відкриється вікно «Форма-Отчет.новий1». Закрийте вікно «Форма-Отчет.новий1».
10
У вікні «Конфігурація» видаліть створений звіт «новий1», підтвердіть видалення.
11
Закрийте вікно «Конфігурація». У вікні «Конфігуратор» підтвердіть всі питання, натиснувши «Так».
12
В інформаційному вікні «Реорганізація інформації» натисніть «Прийняти», потім на екрані з'явиться вікно з інформацією про те, що реорганізація закінчена. Натисніть «OK».
13
Після завершення процесу закрийте «Конфігуратор» і сміливо приступайте до роботи в новій інформаційній базі.
Корисна порада
Інформаційна база (ІП) - це місце, де зберігаються всі дані з обліку однієї або декількох організацій, що має певну адресу зберігання.
Для роботи з програмою «1С: Підприємство» необхідно створити інформаційну бази, в якій буде фіксуватися відповідний облік. Ця досить проста процедура може бути виконана без залучення програмістів.
Інструкція
1
Відкрийте програму «1С: Підприємство». У вікні «Запуск 1С: Підприємства» натисніть кнопку «Додати ...».
2
Буде запропоновано вибрати тип створюваної бази. Встановіть перемикач «Створення нової інформаційної бази» та натисніть кнопку «Далі».
3
Відкриється вікно, в якому представлений список всіх, вже встановлених на комп'ютері конфігурацій. Тут необхідно вибрати спосіб створення бази. • «Створити інформаційну базу з шаблону» - створювана база матиме зумовлену конфігурацію. • «Створити порожню інформаційну базу » - буде створена абсолютно нова база , яка не має первинних настроек.Чтоби додати базу , виберіть перший варіант. У вікні наявних конфігурацій виділіть потрібний варіант, натисніть кнопку «Далі».
4
Введіть ім'я створюваної бази (назва бази повинно містити не більше 255 символів) і вкажіть місце для його зберігання - на поточному комп'ютері або на сервері 1С (якщо вказаний каталог не існує, то він буде створений автоматично), натисніть «Далі ». Вкажіть конкретну папку для зберігання і натисніть «Готово».
5
Якщо значення параметрів створюваної інформаційної бази (назва або місце зберігання) збігаються з параметрами вже існуючої бази, то буде видано попередження у вигляді виділеної відповідним рядком. Необхідно буде внести зміни або відмовитися від подальшої роботи.
6
В результаті, у вікні «Запуск 1С: Підприємства» з'явиться новий рядок з ім'ям створеної інформаційної бази. Виділіть її та натисніть кнопку «1С: Підприємство» або двічі клацніть на цьому рядку. Програма буде запущена в режимі виконання, а сама база буде піддана автоматичному первісним заповнення.