Як вставити звук в КС. Як замінити в контре звуки.

Counter-Strike 1.6 має дуже гнучкий і легко модифікується движок, що дозволяє користувачам вносити в гру масу змін. Зберігаючи геймплей в початковому вигляді, будь юзер може змінити зовнішній вигляд моделей, окремі типи зброї і навіть власноруч переозвучити проект.
Інструкція
1
Виберіть звук , який хочете замінити. Відкрийте директорію гри і знайдіть папку/cstrike. У ній зберігаються всі використовувані файли, в тому числі і звук і. В каталозі maps ви зможете знайти музику, що грає на рівнях (див. Cs_italy); в каталозі sound - радіокоманди й інше стандартне звук овое оформлення; в media - музику в головному меню. Знайти конкретні звук і можна простим перебором всіх аудіофайлів.
2
Запам'ятайте формат, назву і, бажано, тривалість що вимагає заміни аудіофайлу.
3
Підготуйте новий звук , який повинен потрапити в гру. Назвіть файл з ним так само, як знайдений пунктом раніше «оригінал». Постарайтеся, щоб ваш звук був не набагато довше або коротше, ніж исходник. Для движка гри немає ніякої різниці, однак довгий і часто повторюваний музичний фрагмент швидко набридне і, крім того, може нашаровуватися сам на себе.
4
Переконайтеся, що замінює файл має той же формат, що і замінний. Якщо це не так - змінити формат можна за допомогою програми-конвертера, наприклад, Any Audio Converter.
5
Перемістіть старий звук овой файл в будь-яку папку, а на його місце поставте власний. Запустіть гру - звук буде замінений.
6
Ви можете вставити власні звук і в голосовий чат (вони будуть відтворюватися як микрофонная мова). У цій ролі у гравців вкрай популярні «культові» цитати, на кшталт «Але ж я ж ще й талановитий» з мультфільму «Малюк і Карлсон». Збережіть потрібний звук овой фрагмент в папку/cstrike.
7
Зайдіть в гру, відкрийте командний рядок. Зробити це можна, натиснувши клавішу ~. Впишіть в з'явилося меню таке: alias -gg "voice_loopback 0; #fromfile 0; -voicerecord" і, наступною командою, bind "F3" "+ gg". При цьому замість решітки без пробілу вкажіть назву бажаного фрагмента. Тепер кожен раз, коли ви будете натискати F3, буде активуватися голосовий чат, а в ньому - програватися бажаний звук .