Як в таблицю вставити картинку.

Популярний табличний редактор MS Excel володіє широкими можливостями. За допомогою цієї програми можна створювати різні каталоги, списки, вести облік, готувати матеріали для презентацій. При цьому оформлення таблиць може бути вельми різноманітним, зокрема, можна вставляти в них картинки.
Вам знадобиться
  • - програма Excel, встановлена на комп'ютері;
  • - відповідне зображення.
Інструкція
1
Відкрийте програму Excel і відкрийте таблицю , у яку потрібно вставити картинку. Виділіть потрібну комірку таблиці, куди повинно бути вміщено зображення. Перейдіть до вкладці «Вставка». Якщо потрібна картинка знаходиться серед файлів на вашому комп'ютері, виберіть пункти «Малюнок»? «З файлу».
2
З'явиться віконце зі списком директорій вашого комп'ютера, а також із зменшеними картинками, які зберігаються на комп'ютері. Виберіть потрібне зображення, перемістіть на нього курсор. Затисніть ліву кнопку миші і перетягніть картинку в обрану комірку таблиці.
3
Якщо перетягувати зображення вам незручно, скопіюйте підходящу картинку. Клацніть по картинці правою кнопкою миші. З випав меню виберіть опцію «Копіювати». Зображення буде скопійовано в буфер обміну. Перемістіть курсор в те місце таблиці, куди треба вставити картинку і натисніть на праву кнопку миші. Натисніть кнопку «Вставити». Картинка з буфера обміну уставиться в обрану вами елемент таблиці.
4
Вставте в таблицю зображення з програми MS Clip Gallery. Для цього виділіть комірку для додавання зображення. В меню документа «Вставка» виберіть пункти «Малюнок»? «Картинки». Натисніть кнопку «Знайти». У віконці зі списком картинок виберіть відповідну і натисніть на неї два рази. Картинка з'явиться в потрібному місці таблиці.
5
Змініть розміри вставленого зображення, щоб воно підходило до таблиці. Клікніть мишкою по картинці - навколо з'явиться рамка з кружечків. Натисніть на середні кружки, щоб змінити горизонтальний та/або вертикальний розмір. Або натисніть на кружки в кутах рамки для одночасної зміни і горизонтального, і вертикального розміру зображення.
6
Якщо треба змінити місце розташування картинки всередині таблиці, натисніть на малюнок лівою кнопкою миші і затисніть кнопку. Перетягніть картинку в потрібне місце документа. При бажанні видалити зображення клікніть по ньому і натисніть клавішу Del. Непотрібна картинка буде видалена.