Як вставити пірсинг в ніс. Як вставити гвинтовий пірсинг носа.

Люди, наступні моді, в ряді випадків не обмежуються проколами у вухах. При бажанні ви можете зробити пірсинг брови, пупка і навіть носа. Така форма прикраси тіла може допомогти вам продемонструвати свою оригінальність і внутрішній світ.
Інструкція
1
Зверніться в салон, який надає послуги пірсинг а. Скористайтеся рекомендаціями знайомих при його виборі. Якщо ж ніхто з них пірсинг не робив, пошукайте відгуки про фахівців на тематичних форумах або на вашому міському сайті.
2
Визначте місце, де ви хочете зробити пірсинг . Можна проколоти крило носа на різній висоті або ж носову перегородку. У виборі вам зможе допомогти фахівець з салону. Він надасть вам можливість вибрати тип прикраси, яке ви збираєтеся носити. Це може бути кільце, гвоздик і навіть сережка у формі підкови. Ви будете обмежені тільки у виборі матеріалу - на етапі загоєння ранки можна носити тільки вироби з медичної сталі або з золота, оскільки вони найбільш нейтральні до зовнішнього середовища і мало окислюються.
3
Запишіться на прийом і зробіть пірсинг в салоні. У цей момент ви повинні бути повністю здорові, у вас не повинно бути навіть застуди. В іншому випадку період загоєння може затягнутися.
4
Правильно ухажіайте за носом після проколу. Ранка буде гоїтися від двох тижнів до двох місяців залежно від індивідуальних особливостей вашого організму і місця проколу. Не торкайтеся до носа і прикрасі брудними руками. Щодня протирайте місце пірсинг а соляним розчином або перекисом водню. Робіть це акуратно, видаляючи сліди крові, але при цьому не знімайте прикраса. Після обробки промокніть ніс чистою серветкою, щоб він став сухим. Після консультації з майстром ви можете застосовувати різні ранозагоювальні масла, наприклад, обліпихову. Змінити прикраса ви зможете тільки після того, як отвір повністю загоїться.
5
Перші півроку-рік намагайтеся носити кільце або гвоздик в носі постійно. В іншому випадку прокол може зарости, і його доведеться робити заново.