Як поводитися на залізниці.

Подорожі часто пов'язані з ризиком. Залізниця не є винятком. Щоб убезпечити себе та інших пасажирів, необхідно точно слідувати правилам поведінки в цій зоні підвищеної небезпеки.
Інструкція
1
Ознайомтесь з діючими правилами безпечної поведінки на цьому виді транспорту, якщо вам належить подорож. Часом безпечність і забудькуватість приводять до самих плачевних наслідків.
2
Працівники залізниці постійно проводять заходи, які покликані забезпечити безпеку пересування громадян. Завжди звертайте увагу на пам'ятки, покажчики, спеціальні загородження і знаки.
3
Ніколи не ходіть по залізничних коліях. Гальмівний шлях поїзда варіюється від 33 до 1000 м. Навіть найдосвідченіший машиніст не зможе зупинити поїзд за ті кілька митей, які можуть коштувати вам життя. Переходьте шляху тільки в строго встановлених місцях, перпендикулярно рейках. Щоб не посковзнутися і не впасти, чи не наступайте на них. Уникайте «стрілок». Необізнаному людині передбачити режим їх роботи неможливо.
4
Не переходьте шляху при поганій видимості. Будьте особливо уважні при переході залізничного полотна поблизу тунелів і поворотів. Також будьте пильні, долаючи зустрічні шляху після того як поїзд проїхав: остерігайтеся зустрічного складу. Дочекайтеся моменту, поки хвостовій вагон не сховається.
5
Іноді можна спостерігати, як люди пересуваються між шляхами, що робити категорично не можна. Реагуючи на зустрічний поїзд, людина може не почути попереджувальних сигналів попутного складу. До того ж небезпечно перебувати між двома потягами. Сила повітряного потоку досягає 16 т, що може призвести до нещасного випадку.
6
Врахуйте, що на залізній дорозі в будь-який момент нерухомий вагон може почати рух. Ні в якому разі не підходьте до нього на відстань менше 5 м, не залазьте під склад.
7
Неухильно дотримуйтесь правил поведінки на території залізничних станцій, порушення яких небезпечно для життя.