Як кинути тенісний м'яч.

Великий теніс - дуже красивий і улюблений багатьма вид спорту. Однак, для того щоб його освоїти новачкам доводиться багато і старанно тренуватися. Існує цілий комплекс спеціально розроблених вправ, що допомагає початківцям спортсменам. Частина цього комплексу - вправи з м'ячем . Слід навчитися правильно кидати тенісний м'яч, щоб придбати необхідні навички.
Інструкція
1
Візьміть м'яч у праву руку і підкиньте його вгору, зробивши різкий рух від плеча. Піймайте м'яч обома руками. Повторіть вправу 6-7 разів. Виконайте те ж вправу, але ловите м'яч вже однією рукою, якою підкидаєте, спочатку на льоту, а потім після відскоку від підлоги. Повторіть кілька разів. Помістіть м'яч в ліву руку і повторіть те ж вправу.
2
Візьміть тенісний м'яч в ліву руку, підкиньте і зловіть правою, коли він перебуватиме приблизно на рівні пояса. При цьому рука, якою ви ловите м'яч, повинна бути практично повністю випрямлена вперед. Поміняйте руки.
3
Киньте м'яч в стінку, зробіть оборот на 360 градусів і зловіть м'яч, коли він буде на рівні ваших грудей. Можна ловити з літа, а можна після відскоку від підлоги або землі.
4
Киньте м'яч в стіну рухом, що нагадує тенісну подачу. Піймайте його, коли він буде над головою. Повторіть 10-15 разів.
5
Візьміть кілька м'ячів. Досить 2-3. Пожонгліруйте ними. По черзі кидайте м'ячі так, щоб вони вдарялися об стіну і ловите спочатку на льоту, а потім після відскоку.
6
Для наступних вправ вам знадобиться партнер. Встаньте на відстані 5-6 метрів від нього. Попросіть партнера кидати вам тенісний м'яч під ліву руку, змінюючи висоту польоту і швидкість. Тренуйтеся протягом 10-15 хвилин. Повторіть вправу, намагаючись зловити і іншою рукою.
7
Киньте м'яч партнеру, зробіть оборот на 360 градусів, а потім піймайте м'яч, кинутий вам у відповідь. Ловити можна як після відскоку від майданчика, так і на льоту.
8
Встаньте на відстані 2,5 метра від стіни. Попросіть партнера встати за вами і кидати м'ячик таким чином, щоб він вдарявся об стіну. Намагайтеся упіймати м'яч на льоту.
9
Розташуєтеся на майданчику обличчям один до одного. Відстань між вами повинно становити 4-6 метрів. Партнер кидає м'ячик в різних напрямках - вліво, вправо, вперед, назад. Намагайтеся упіймати м'яч до того, як він торкнеться підлоги.