Як підписати листівку до дня народження. Як написати вітаю з днем ??народження.

Здавалося б листівка - така дрібниця, а скільки приємних емоцій вона дарує імениннику! Без хорошої, щирої листівки навіть найдорожчий подарунок може виглядати нудно. Але як вибрати щирі і точні слова, які запам'ятаються надовго?
Інструкція
1
Краще поздоровлення кому б то не було - це побажання здоров'я і щастя, висловлене щиро і душевно. В тексті поздоровлення повинно звучати щиру повагу до іменинника, визнання його здібностей, умінь, талантів, радість від зустрічі з цим человеком.Тебя ми цінуємо, поважаємо, В тобі впевнені всегдаІ з днем рожденья вітаючи, Бажаємо щастя на года.Настоящее привітання - це майже біла магія, змова на здоров'я, щастя і довголіття.
2
Молоді люди люблять жартівливі і легкі поздоровлення. В таких випадках можна обійтися буквально одним рядком. Наприклад, "Удач і пряників". Або "Нехай життя твоє йде спокійно" Жива, не знаючи прикрощі та бід, І міцним буде нехай здоровими багато-багато, довгих років.
3
Якщо іменинник любить поздоровлення у віршах, а з фантазією біда, то можна скористатися готовими віршами. Можна звернутися до віршів класиків, можна скористатися готовим збірником поздоровлень, тільки переробити деякі рядки.
Корисна порада
Краще уникати вульгарних і заїжджених жартів на кшталт: "Здоров'я в особистому житті" або "Бажаю, щоб на вас напали гроші". Краще замість цього написати дві строчки з щирими, серйозними і добрими побажаннями.
Листівки ручної роботи користуються популярністю. Отримуючи на День народження таку листівку, ви знаєте, що другого примірника ні у кого немає, і що майстер вклав душу у створення поробки.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - канцелярський ніж;
  • - мушлі;
  • - стрічечки;
  • - мережива;
  • - бантики;
  • - клей-олівець і клей універсальний;
  • - фарби;
  • - набір для скрапбукінгу.
Інструкція
1
З усією відповідальністю підійдіть до вибору матеріалів, з яких будете оформляти листівку. Не беріть ні занадто тонкий папір, ні картон: в обох випадках листівка буде погано тримати форму. Краще використовувати щільний папір. Підійде папір, призначена для малювання пастеллю. Вона рифлена, що додасть більше жвавості листівці.
2
Виріжте з паперу основу майбутньої листівки. Різати краще всього не ножицями, а гострим канцелярським ножем. Листівка вийде набагато рівніше.
3
Приготуйте підручні матеріали, якими будете прикрашати листівку. Це можуть бути готові набори для скрапбукінгу, в яких є декоративні елементи - основи для квітів, гудзики і т.д. Можна використовувати бантики від квіткових букетів, привезені з моря мушлі, стрічечки, ґудзики, обрізки мережив, журнальні вирізки - все, що буде під рукою.
4
Розкладіть декоративні елементи на заготівлі листівки і подивіться, чи добре вони поєднуються разом, так як переклеїти квіточку або гудзик, не пошкодивши листівку, буде скрутно. Для закріплення елементів краще використовувати хороший клей-олівець і клей універсальний.
5
Якщо вмієте малювати, листівку ручної роботи прекрасно прикрасить малюнок у вашому виконанні. Для створення малюнка краще використовувати фарби - акрилові з металевим блиском, об'ємні, глянцеві і матові. Малюнок виглядатиме цікавіше, ніж зроблений однією фарбою.
6
Підберіть напис, яка висловить ставлення до винуватця торжества. Напишіть її красивими чорнилом або виріжте букви з журналу і вклейте в листівку. Оформлені власноруч листівки висловлять теплі поздоровлення з Днем народження.