Як вирізати картинку з фону.

Велика кількість вільно поширюваного графічного контенту сьогодні відкриває широкі можливості для аматорської творчості в області створення гумористичних колажів. Більшість подібних творів сьогодні створюється на основі вирізаних з основного фону невеликих зображень. Отримати подібні картинки можна за допомогою редактора растрової графіки Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop зображення, картинка з якого має бути вирізана. Клікніть по пункту File головного меню, а потім по пункту "Open ...". Або ж скористайтеся клавішами Ctrl + O. В відображення діалогу виберіть потрібний файл.
2
Якщо елемент, який належить вирізати, набагато менше розміру всього зображення, спростите процес обробки. Здійсніть кадрування за допомогою інструменту Crop Tool. Або ж виділіть область з об'єктом інструментом Rectangle Marquee Tool, скопіюйте його, натиснувши Ctrl + C, створіть новий документ, натиснувши Ctrl + N і вибравши настройку Clipboard в випадаючому списку Preset діалогу New, створіть новий документ. Потім вставте в нього скопійоване зображення шляхом натиснення Ctrl + V.
3
Проаналізуйте склад зображення і виберіть спосіб, за допомогою якого буде зручніше створювати область виділення навколо вирізується картинки. Якщо фон, на якому розташований цільовий об'єкт, досить однорідний, то має сенс виділяти саме його. В іншому випадку виділятися буде об'єкт.
4
Активуйте один з інструментів групи Lasso, якщо вирізав картинка має складні форми. Якщо виділяється фон або однорідний об'єкт, спробуйте використовувати Quick Selection Tool або Magic Wand. Створіть грубу область виділення навколо фону або об'єкта.
5
Перейдіть в режим швидкої маски. Натисніть Q на клавіатурі або кнопку Edit in Quick Mask Mode на панелі інструментів. Клікніть по елементу Brush у верхній панелі інструментів. Виберіть зручну для редагування маски кисть (при цьому скоректуйте її діаметр, жорсткість і напівпрозорість, встановивши параметри Diameter, Hardness і Opacity). Скорегуйте виділення в режимі маски. Вибирайте білий або чорний колір переднього плану для модифікації кордонів. Вийдіть з режиму маски, натиснувши Q.
6
Виріжте картинку з фону . Якщо виділявся не об'єкт, а фон, натисніть Ctrl + Shift + I або виберіть у меню пункти Select і Inverse. Натисніть Ctrl + C. Вміст виділення буде поміщено в буфер обміну. Натисніть Ctrl + N. Виберіть елемент Clipboard в списку Preset діалогу New і натисніть кнопку OK. Вставте вміст в новий документ. Натисніть Ctrl + V.
7
Збережіть картинку в файлі. Натисніть Ctrl + S або виберіть пункт "Save ..." в меню File. Введіть необхідні параметри. Натисніть кнопку «Зберегти».
Відділення зображення від фону відноситься до тих операцій, які доставляють найбільше неприємностей початківцям користувачам програми Photoshop. Тим не менш, існує кілька способів виділити об'єкт з фону, один з яких полягає в створенні виділення на основі одного з колірних каналів зображення.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте картинку, з якої збираєтеся вирізати об'єкт, в графічний редактор і зробіть шар, на якому знаходиться зображення, доступним для редагування. З цією метою використовуйте опцію Layer from Background з контекстного меню, яке виникає після кліка по шару.
2
Якщо ви збираєтеся перекладати вирізану картинку на новий фон, найзручніше буде підкласти цей фон заздалегідь. Відкрийте в Photoshop фонову картинку і вставте її під шар з оброблюваних зображенням.
3
Зробивши активним шар з оброблюваної картинкою, відкрийте палітру каналів. Вона може знаходитися поряд з палітрою шарів. Якщо у вікні Photoshop потрібної палітри не спостерігається, відкрийте палітру каналів, застосувавши опцію Channels з меню Window. Послідовно якшо по всіх трьох каналах, визначте, в якому з них зображення найбільш контрастно. Найчастіше для відділення об'єкта від фону використовують синій канал.
4
Продублируйте обраний канал. Для цього застосуйте опцію Dublicate Channel з контекстного меню або перетягніть канал на кнопку Create new channel. Інвертуйте картинку, що стала після операції з каналом чорно-білої, опцією Inverse з групи Adjustments меню Image.
5
Частина зображення, яке вам потрібно позбавити від фону , забарвилася після инвертирования в білий колір. Відкоригуйте контраст картинки таким чином, щоб вирізати об'єкт став повністю білим, а фон - темним. Це можна зробити фільтрами Brightness/Contrast, Curves або Levels з групи Adjustments. Можете додатково підфарбувати білим кольором ті фрагменти картинки, які повинні залишитися після видалення фону . Виберіть для цього Brush Tool.
6
Завантажте виділення, якшо по інвертованій копії каналу при клавіші Ctrl. Щоб повернути зображенню вихідний кольоровий вигляд, клікніть по самому верхньому каналу RGB.
7
Перейдіть в палітру шарів, якшо по вкладці Layers, і створіть маску шару за допомогою кнопки Add layer mask. Якщо буде потрібно, відредагуйте маску. Для того щоб видалити залишилися фрагменти фону , зафарбуйте їх по масці чорним кольором. Якщо під маскою сховалася частину зображення, яка повинна бути видна на підсумковій картинці, зафарбуйте маску в цьому місці білим кольором.
8
Опцією Save As з меню File збережіть оброблену картинку з маскою і обома шарами в файл psd.