Як виставити запалювання на інжекторі. Як відрегулювати запалювання на інжекторі.

Майже півстоліття минуло з того часу, як з конвеєра зійшов перший автомобіль з системою впорскування бензину. Сьогодні таких машин випускається в десять разів більше, ніж карбюраторних. Уміння правильно виставити запалювання на інжекторі нагоді багатьом автолюбителям.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою програмою для діагностики інжекторних двигунів;
  • - тестер;
  • - набір ключів;
  • - викрутки.
Інструкція
1
Управління інжектором автомобіля здійснює електроніка, яка підпорядковується бортовому комп'ютеру машини. Зробіть моніторинг підключення компонентів системи. Увімкніть запалювання і масу і проведіть перевірку. У цей момент електронасос повинен включитися і накачати бензин. Якщо цього не сталося, перевірте справність реле, яке управляє роботою електронасоса.
2
Якщо сигналізує лампочка несправності на передній панелі автомобіля, проведіть діагностику. Для перевірки використовуйте бортовий комп'ютер і підключений до нього персональний зі встановленим профільним програмним забезпеченням. Вивчіть всі параметри автомобіля, до яких ви отримали доступ.
3
Переходьте до запуску автомобіля, якщо на цьому етапі неполадки в роботі двигуна не виявлені. Перевірте дросельне пристрій. Візуально огляньте стан датчика положення дросельної заслінки і проводів. Увімкніть запалювання , перевірте тестером напругу датчика і бортової мережі. Проконтролюйте ступінь відкриття дроселя.
4
Порівняйте отримані результати з еталонними показниками. Пам'ятайте, що нормальна напруга датчика знаходиться в інтервалі 0,45 - 0,55 вольт. Напруга бортової мережі повинно бути вище дванадцяти вольт, а ступінь відкриття дроселя не перевищує одного відсотка. Налаштуйте привід дроселя, щоб він повністю закривав заслінку.
5
Натисніть до упору педаль акселератора і повторіть виміри. У такому положенні напруга датчика має бути близько чотирьох з половиною вольт, а ступінь відкриття дроселя не менш дев'яноста відсотків. Проведіть регулювання дроссельного приводу на повне відкриття.
6
Вимкніть регулятор додаткового повітряного потоку. Виставте половинне відкриття дроселя для подачі повітря при легкому запуску прогрітого двигуна. Відрегулюйте привід дроселя для повного закриття отвори.