Як самому зробити систему охолодження.

Щороку графічні процесори стають найбільш потужними. А кулери, які додаються до них, не завжди дозволяють підтримувати оптимальну температуру. Як же можна самому зробити систему охолодження?
Вам знадобиться
  • - лист міді/алюмінію, товщиною 1мм
  • - клей "Момент"
  • - герметик
  • - антени від старих (або нових) радіоприймачів
  • - шланг ПВХ
  • - пляшка
  • - старий монітор
Інструкція
1
Сядьте за комп'ютерний стіл. Витягніть з комп'ютера процесор і заміряйте його лінійкою. Далі прикиньте розмір майбутнього водоблоку, щоб він покривав всю кришку процесора.
2
Після цього приступите до розбирання старого монітора. Виберіть у ньому радіатор, найбільш відповідний за розміром процесора. Не забувайте, що нестача гірше надлишку. Візьміть клей або герметик і залийте ним отвір в обраному радіаторі, а зовні акуратно обмажте термопастой.
3
Далі виріжте кришку для радіатора з листа металу і загніть "крильця" для того щоб ними можна було прикрити боки. Намалюйте "крильця", враховуючи висоту ребер радіатора. Виріжте і загніть в лещатах під кутом 90 градусів, а потім підставте до днища радіатора.
4
Не засмучуйтеся, якщо у вас не знайшлося радіатора. Використовуйте замість нього будь-яку іншу кришку, але врахуйте, що висота майбутнього водоблоку повинна бути мінімальною.
5
Аналогічним способом виконайте деталі водоблоков GPU і північного мосту. Для відеокарти подряпайте днище трохи зсередини. Далі вкладайте деталі один в одного і закріпіть їх в такому положенні лещатами. Залийте шви клеєм, але при цьому залиште невелику дірочку. Зсередини промажьте шви герметиком і залиште сохнути приблизно на 2-3 діб.
6
Після того як деталі висохнуть, візьміть антену і розламати навпіл. Просвердлите 3 отвори наскрізь в CPU-водоблоки за винятком останнього ребра. Далі замажте клеєм середню дірочку і ту, якої не особливо важливий. Промажьте шви. Коли все підсохне, вставте в бічні дірочки трубки і обмажте клеєм. Це ж виконайте з іншими водоблоками.
7
Виготовте кріплення під сокети, щоб щільно притискалося. Відріжте у пляшки горловину, вставте туди погружной фільтр. Місце на радіаторі, де лежить проц, закрийте кришкою, зовні схожу з кришкою від чіпсета, але з 4 пелюстками.
8
Далі все повторите: залийте, залиште сохнути, просвердлите і вставте. Тобто зібрати ви повинні за наступною схемою: погружной фільтр в пляшці - радіатор (вентилятор) - радіатор - радіатор (вентилятор) - північний міст - CPU - погружной фільтр в пляшці.