Як вигідно продати одяг. Як дорожче собівартості продати речі.

В основі будь комерції лежить базовий принцип купити дешевше - продати подорожче. Якщо ваш бізнес пов'язаний з торгівлею одягом, то вам слід використовувати ряд простих рекомендацій для одержання максимальної вигоди.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з основним принципом ціноутворення. На вас може працювати принцип ексклюзивності або принцип низької ціни. Поєднувати їх можна, але небажано, оскільки в цьому випадку принцип низької ціни попросту перестане працювати.
2
У випадку якщо ви взяли принцип ексклюзивності в якості ведучого, то вам варто сконцентруватися на офіційних постачальниках, а також на компаніях, що здійснюють продаж речей від відомих дизайнерів минулого сезону за низькими цінами. В силу високого розвитку інтернет-торгівлі, знайти веб-сайти, на яких можна замовити брендові речі за низькими цінами, не важко. Уникайте китайських підробок - погана слава при роботі з ексклюзивними речами принесе тільки збиток, причому відчутний.
3
Якщо ж вашим основною перевагою є низька ціна, то працювати з Китаєм дуже навіть потрібно. Найбільш яскравим прикладом вигідності даної співпраці є веб-сайт rutaobao.com - на ньому ви зможете з легкістю підібрати товар під свій профіль і замовити як завгодно потрібну кількість товару. Подібних сайтів безліч, рекомендується закупівля у великих кількостях, тому що компанії, зареєстровані на подібних ресурсах, орієнтовані саме на оптову торгівлю.
4
Застава вашого прибутку - низькі витрати на утримання торгової точки і високу кількість постійних покупців. Якщо ви організуєте інтернет-магазин, витрати на оренду торгової площі і оплату праці продавців дорівнюють нулю, на початковому етапі можливе використання власного житла як склад. Для забезпечення постійного припливу покупців використовуйте рекламу - спільноти в соціальних мережах з анонсами нових надходжень, а також рекламу в місцях скупчення цільової групи споживачів. Пам'ятайте і про те, що приходить покупець повинен стати постійним - використовуйте знижки для тих, хто буває у вас часто, введіть систему клубних карт і знижок.