Як вагітної не просто.

Під час вагітності будь-які вірусні інфекції та запальні процеси в організмі можуть завдати нищівного удару по здоров'ю плода. Постарайтеся скоротити ризик зараження до мінімуму, дотримуючись нескладні правила.
Інструкція
1
Приводити здоров'я в порядок слід за кілька місяців до запланованої дати зачаття. Тому якщо ви ще не в положенні, пройдіть повне обстеження в лікарні. Якщо виявлять якісь відхилення, вам призначать лікування. У цьому випадку, можливо, доведеться трохи перенести вагітність. Наприклад, при хронічній ангіні можна завчасно промити мигдалини, а при частих простудних захворюваннях пропити препарати, які підвищують імунну відповідь організму.
2
Якщо ви вже вагітні, порадьтеся з лікарем, як вам можна підтримати імунітет. У положенні не забороняється пити вітамінні комплекси, лакто-і біфідобактерії. Але щоб напевно бути впевненою, краще порадьтеся з гінекологом. Заодно лікар порекомендує вам оптимально відповідні біологічно активні добавки.
3
Намагайтеся уникати громадських місць в період епідемій. Якщо у вас є необхідність відвідати лікарню або магазин, надягніть ватно-марлеву пов'язку. Також не завадить нанести на слизову оболонку носа оксолінову мазь або трохи ефірного масла чайного дерева. Як тільки ви прийдете додому, ретельно помийте руки, змініть речі і зробіть інгаляцію дихальних шляхів парою.
4
Нерідко застуда починається після того, як замерзнуть ноги. У цьому випадку прийміть теплу ванну або постійте під душем. Вода не повинна бути сильно гарячою, так як це може спровокувати підвищення тиску, що під час вагітності не рідкість.
5
Добре харчуйтеся. Захисні сили організму безпосередньо залежать від того, скільки корисних речовин надходить з їжею. Навіть якщо вам призначили певну дієту через надлишок ваги, це не означає, що їсти овочі, фрукти, горіхи, м'ясо і рибу потрібно в обмежених кількостях або не вживати зовсім. Ні, вони повинні бути присутніми у вашому щоденному раціоні. А ось солодощі і борошняні вироби можете сміливо не їсти.
6
Відвідайте лікарню або викличте лікаря додому, якщо уникнути застуди не вийшло. Вам призначать лікування. Приймати таблетки без рекомендацій фахівця вкрай небезпечно.