Як з Word зберегти картинку.

Картинки вставляються в документи текстового процесора Microsoft Office Word двома способами. Один з них реалізується командою «Зв'язати з файлом» і в цьому випадку зображення залишається окремим від основного документа файлом. Інший метод здійснюється командою «Вставити» - зображення впроваджується в документ, в результаті чого виходить один загальний файл у форматі doc або docx. Якщо при створенні документа був використаний другий метод, можна виконати і зворотну операцію - витягти картинку з тексту і зберегти її в окремий файл.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ з потрібними картинками. Викличте контекстне меню зображення, яке потрібно зберегти окремо від документа Word - клацніть на ньому правою кнопкою миші. У меню виберіть пункт "Зберегти як малюнок», і Word відкриє вікно стандартного діалогу збереження файлів.
2
В поле «Ім'я файлу» наберіть назву зберігається зображення, а в випадаючому списку «Тип файлу» виберіть один з п'яти графічних форматів. За допомогою дерева каталогів в лівій колонці діалогу перейдіть в ту папку, куди потрібно помістити новий файл, і натисніть кнопку «Зберегти».
3
Інший спосіб зручно використовувати, якщо документ містить велику кількість потрібних картинок. Щоб не зберігати кожну окремо, створіть копію документа у форматі веб-сторінки - в цьому випадку Word сам помістить всі використовувані в документі зображення в окрему папку. Щоб це зробити, розкрийте меню Word і виберіть рядок «Зберегти як». У випадаючому списку «Тип файлу» вкажіть «Web-сторінка (* .htm; *. Html)» та натисніть кнопку «Зберегти».
4
Третій спосіб вимагає використання якого-небудь графічного редактора - наприклад, Paint або Adobe Photoshop. Запустіть одне з таких додатків, а потім у вікні Word клікніть потрібну картинку правою кнопкою миші. У контекстному меню, яке після цього з'явиться, є пункт «Скопіювати» - виберіть його, і текстовий процесор помістить зображення в буфер обміну операційної системи.
5
Перейдіть у вікно графічного редактора і вставте картинку з буфера - натисніть клавіші Ctrl + V. Після цього можна скористатися інструментами редактора і підправити все, що вам не подобається в зображенні. Закінчивши з редагуванням, натисніть клавіші Ctrl + S і за допомогою діалогу, що з'явився збереження запишіть файл з картинкою в потрібну папку вашого комп'ютера.