Як вибрати свідка.

На роль свідка запрошують неодруженого молодої людини: родича або, як правило, близького друга. Вибрати свідка буває не так легко, адже йому потрібно володіти цілим рядом особливих якостей.
Інструкція
1
Отже, друг нареченого не повинен бути обділений організаторськими здібностями. Адже йому доведеться взяти на себе левову частку відповідальності за парубочий, збереження документів і кілець, прикраса весільного кортежу і, можливо, продумування маршруту весільної прогулянки після розпису, допомога тамаді під час вечірнього торжества і т.д.
2
Зупиніть вибір на заповзятливого молоду людину. Він повинен буде мобілізувати сили на розв'язання можливих «форс-мажорних» ситуацій під час розпису або вечірнього торжества. Якщо ви хочете, що б весілля пройшло без заминок і неузгодженостей, які не запрошуйте на роль свідка нерішучого хлопця, інакше вам все доведеться робити за нього.
3
Свідок повинен бути уважним. Під час урочистості йому слід наглядати за нареченою, допомагати свідкові, виконувати дрібні доручення нареченого. Тому доречніше буде запросити людину, яка розуміє ступінь відповідальності своєї ролі, а також знає міру у вживанні алкогольних напоїв.
4
Молодий чоловік не повинен бути похмурим. Ідеальним рішенням буде запропонувати бути свідком хлопця з артистичними здібностями. Він повинен охоче брати участь у конкурсах, а не з незадоволеними зітханнями, адже це відразу стане помітним і безсумнівно позначиться на загальній атмосфері вечора. Крім того, в свідку цінується вміння вимовляти тости і побажання.
5
Друг нареченого повинен володіти хорошим почуттям гумору. Саме йому доведеться викручуватися під час традиційного викупу нареченої, на якому свідкові дістається виконання різних жартівливих завдань замість нареченого або разом з ним. І молодятам, і гостям буде веселіше і приємніше, якщо свідок зуміє оригінально пожартувати або посміятися над собою, а не надувати губи через «безглуздого» на його погляд конкурсу.
Корисна порада
Щоб уникнути неприємних ситуацій познайомте свідків заздалегідь. Щоб вони відчували себе більш природно і комфортно, вибирайте на ці ролі дівчат і хлопців, поки ще не знайшли другу половину.