Як активувати веб-камеру. Як активувати веб камеру на комп'ютер.

Деякі сучасні комп'ютерні програми вимагають наявності web-камери для повноцінної роботи. Використання зазначеного пристрою дозволяє проводити відеоконференції або просто спілкуватися з людьми через інтернет-з'єднання.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перед початком використання web-камери необхідно активувати і вибрати параметри роботи цього обладнання. Підключіть пристрій до персонального комп'ютера. Для цього використовуйте порт USB.
2
Деякі моделі web-камер володіють вбудованим мікрофоном. Іноді для його активації необхідно використовувати додатковий кабель. Підключіть його до того порту звукової плати, який призначений для прийому звукового сигналу.
3
Встановіть програмне забезпечення і драйвери, які забезпечать правильну роботу web-камери. Використовуйте для цього диск, що постачається в комплекті з пристроєм. У разі відсутності подібних програм скористайтеся утилітами, наданими на сайті розробників web-камери.
4
Після виконання описаних процедур перезавантажте комп'ютер. Відкрийте диспетчер пристроїв. Переконайтеся в тому, що web-камера включена. Запустіть будь-яку програму, призначену для роботи з цим пристроєм.
5
Перевірте якість зображення, переданого на дисплей. Переконайтеся в тому, що вбудований мікрофон функціонує справно. Приступите до детальної налаштуванні параметрів web-камери.
6
Відкрийте панель управління і перейдіть за посиланням «Управління звуковими пристроями». Налаштуйте роботу мікрофона таким чином, щоб він приймав звуковий сигнал потрібної гучності.
7
Налаштування параметрів зображення найкраще виконувати в тій програмі, спільно з якою ви найчастіше будете використовувати web- камеру . Якщо ви віддаєте перевагу утиліту Skype, запустіть її і відкрийте меню налаштувань.
8
Виберіть пункт «Налаштування відео». Почекайте деякий час, поки пристрій визначиться програмою. Натисніть кнопку «Налаштування зображення». Змініть параметри камери, враховуючи ваші особисті переваги.