Як швидко повернути голос. Як швидко восановіть зв'язки після лорінгіта.

Застуда і надмірні навантаження на голосові зв'язки нерідко призводять до втрати голосу - хрипоті або взагалі неможливості вимовити ні слова. І якщо вам у повсякденному професійної або творчої діяльності необхідно спілкуватися, виступати з промовою, співати, робити доповіді, то відновити голос необхідно в найкоротші терміни.
Інструкція
1
Найперше і найголовніше, що потрібно зробити - припинити розмовляти, дати голосовим зв'язкам відпочинок, перестати намагатися вимовити хоч слово, особливо пошепки, коли зв'язки напружуються найсильніше.
2
Зверніться до лікаря. Розкажіть, після чого у вас пропав голос і як швидко вам потрібно його повернути. Лікар порадить спеціальні ліки від болю в горлі, спрей або пастилки, процедури, які полегшать ваш стан і повернуть голос.
3
Постарайтеся якомога частіше зволожувати слизову горла теплою (але не гарячої) водою, трав'яним чаєм. Укутайте шию шарфом або теплою хусткою. Можна зігріти горло, якщо дихати над бактерицидну трав'яним (ромашка, календула) або картопляним парою.
4
Постарайтеся не пити в ці дні кави і зовсім не приймати алкоголь, які висушують слизову горла і погіршують перебіг хвороби, сповільнюючи ваше одужання. Також постарайтеся не курити і не проводити багато часу на холоді або на вітрі, щоб не вдихати прохолодне повітря ротом.
5
Спробуйте народні методи лікування. Наприклад, змішайте стопку теплого коньяку з трьома ложками меду і трьома краплями лимонного соку. Цю суміш потрібно випити маленькими ковтками, як би смакуючи, щоб всі складові такого лікувального «коктейлю» встигли оздоровити на ваше горло. Крім того, прекрасне дію надає простий чай з лимоном, полегшуючи біль.
6
Дітям для відновлення голосу можна зварити прекрасний вітамінізований напій: натріть на тертці моркву середньої величини і закип'ятіть її з молоком. Процідіть і почастуєте малюка таким корисним напоєм. Цей коктейль підійде і дорослим, причому його можна не тільки пити, але і полоскати ним горло. Також тепле молоко можна змішати з медом, випити перед сном. Це не тільки допоможе вашим голосовим зв'язкам відновитися, але і подарує хороший сон.
Зверніть увагу
Вагітним жінкам без рекомендації лікаря ні в якому разі не рекомендується лікувати захворіла горло самостійно або за допомогою народних засобів.