Як вести себе з акулами.

Зустріч з акулою може обернутися справжньою трагедією. Ці хижаки здатні в лічені секунди позбавити життя людини. Щоб цього не сталося, потрібно знати основні запобіжні заходи і правила поведінки в море.
Інструкція
1
Уникайте місць, де можуть перебувати акули. Якщо ви небайдужі до дайвінгу або підводного полювання, перш ніж занурюватися в море, проконсультуйтеся у місцевих жителів, чи бували поблизу нещасні випадки, чи були помічені тут акули і т.д.
2
не поринайте ввечері або вночі. Акули досить погано бачать, тому у них гранично сильно розвинений нюх. Занурюючись в темряві, ви позбавляєте себе важливого переваги. Те ж саме відноситься і до каламутній воді.
3
Якщо ви побачили акулу недалеко від себе, не здійснюйте різких рухів, можливо, вона вас просто не помітить і попливе в інший бік. Якщо ж вона вирішила, що ви чудово будете виглядати в ролі її видобутку, прийміть вертикальне положення, поверніться обличчям до акули і повільно починайте підніматися вгору.
4
Дихайте рівно і не панікуйте. Ваш страх може тільки спровокувати акулу на атаку. Як правило, ці морські хижаки вибирають слабких жертв, і якщо вони відчувають, що їх бояться, то блискавично нападають.
5
Якщо акула наблизилася до вас на критичну відстань, і ви розумієте, що вибратися часу немає, не опускайте руки. Постарайтеся продемонструвати їй свою силу і впевненість. Якщо ви дасте відсіч, є шанс, що вона втече. Пам'ятайте, що найбільш вразливі місця у акули - це зябра, очі і кінчик рила. Намагайтеся пошкодити їх, якщо хижачка почала атаку.
6
Чи не розслабляйтеся, якщо акула знаходиться в човні або на суші. Вона може виглядати слабкою, але як тільки ви підійдете, напасти на вас. Тому краще знаходитися від цієї хижачки на відстані не менше 5 м.
Зверніть увагу
Чи не занурюйтесь у воду, якщо на вас є рани. Те ж саме стосується і жінок у критичні дні. Акули відчувають кров на відстані в кілька сотень метрів, а спокушати цих хижачок не варто.
Корисна порада
Одягайте костюми яскравих забарвлень. Це може відлякати акулу.