Як відновити пароль користувача. Як востановаіть пароль на обліковий запис комп'ютера.

Існує чимало причин, через які неможливо увійти в свій аккаунт на веб-ресурсі. Адміністрація сайту має право заблокувати або тимчасово призупинити обліковий запис. Вона може бути втрачена, забута чи помилково видалена самим користувачем.
Вам знадобиться
  • - ПК під управлінням операційної системи Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Володіючи інформацією про свою облікової записи , зробіть запит і розблокуйте аккаунт через сервер інтернет-ресурсу. Введіть новий пароль c повідомлення, відправленого на вказаний вами при реєстрації додатковий адресу e-mail, і увійдіть в свій аккаунт. Якщо ваш профіль заблокований співробітниками веб-ресурсу, зверніться до адміністрації сайту.
2
Знайдіть на веб-порталі всі свої контакти, що включають електронну поштову скриньку, номера служби миттєвих повідомлень і телефону. Зв'яжіться з сервісною службою підтримки користувачів і надайте їм свої ідентифікаційні дані: дату реєстрації, мережеве ім'я та адресу електронної пошти.
3
Поясніть адміністратору сайта причину блокування вашого облікового записи . Дізнайтеся підстави для заборони, якщо вони вам невідомі. Пам'ятайте, що відновити вхід в акаунт, заблокований через порушення правил і вимог сайта, вельми непросто.
4
Будьте ввічливі, коректні і не дозволяйте собі різких висловлювань стосовно адміністрації ресурсу. Завірте співрозмовника у своїй лояльності і обіцяйте надалі повністю дотримуватися умов договору, укладеного при реєстрації.
5
Відновіть ваш профіль, заблокований в результаті неправильного вводу даних при авторизації. Натисніть на кнопку відновлення пароля, введіть кодове слово і підтвердіть операцію, використовуючи смс-повідомлення. Якщо подібний варіант доступу до пароля облікової записи не приніс бажаного результату, зателефонуйте в сервісну службу підтримки користувачів.
6
У разі блокування вашого аккаунта вірусом, ігноруйте вимоги про сплату певної грошової суми на якийсь номер. Який виникає на моніторі банер з подібним текстом - черговий прийом шахраїв. Скачайте антивірусну програму, встановіть її і видаліть шкідливий елемент.