Як поводитися на викуп. Як красиво зустріти нареченого без викупу -.

Невід'ємною традицією весільного торжества ось вже багато років є викуп - жартівливі випробування для нареченого і його свити, організовані силами подружок нареченої. Однак не завжди сам наречений і його друзі раді таким випробуванням, намагаючись відбутися жартами або просто відразу віддати велику суму грошей і не брати участь в конкурсах. Як же поводитися на викупі , щоб він став веселим, добрим і незабутнім?
Інструкція
1
Якщо ви є організатором та ідейним натхненником весільного викупу, постарайтеся зробити так, щоб в сценарії не було важких або образливих конкурсів, а також випробувань, що вимагають від нареченого і його друзів великих тимчасових витрат на переодягання, роздумування над відповідями, виконання складних фізичних вправ. Краще, якщо це будуть веселі жартівливі завдання, коли потрібно співати, танцювати, лопати кульки з записками-питаннями або піднімати нареченого на руки, щоб дістати зі стелі записку з черговим питанням.
2
Учасникам викупу, зустрічаючим нареченого на своїх «етапах» проходження випробувань, потрібно заздалегідь підготуватися і вивчити свої ролі. Навряд чи ви гарно вийшло на фото або відеоплівці, якщо будете зачитувати конкурси, втупившись у сценарій або бурмочучи під ніс слова побажань. Гучний голос, теплі нотки в інтонації, посмішка на губах - і ваш етап наречений подолає швидко і рішуче.
3
Друзям нареченого треба ставитися до всіх завдань з гумором і намагатися у всьому допомагати йому. Якщо ви не знаєте відповіді на якесь питання, заздалегідь приготуйте «відкупні» - гроші, цукерки, фрукти, шампанське. У конкурсах, що припускають навіть віддалену можливість забруднитися (дістати ключ від дверей з дна банки з соком або губами брати з тарілки часточки фруктів, під яким заховані імена), свідок або хтось із друзів можуть замінити жениха і на його прохання виконати завдання.
4
Учасникам викупу з обох сторін краще не вживати спиртне до заходу, щоб ненароком не впасти, не виглядати розв'язно і не образити когось із присутніх грубими іронічними словами. Недоречно буде перекрикувати нареченого під час відповідей на питання, свист і уханье так само зіпсують настрій гостям. Якщо ви бачите, що хтось із присутніх від радості за молодих уже «прийняв» бойові 100 грамів, залиште його в машині або постарайтеся якнайшвидше повести із викупу.