Як включити загальний доступ до загальних файлів. загальні файли просто.

Іноді виникають ситуації, коли декільком користувачам необхідно звернутися до одних і тих же файлам . Якщо їх комп'ютери об'єднані в мережу, набагато простіше зробити потрібні файли загальними, а не переправляти їх щоразу один одному, використовуючи засоби електронного зв'язку або знімні носії інформації.
Інструкція
1
Підключіть комп'ютери до однієї робочої групи. Для цього через кнопку «Пуск» відкрийте «Панель управління». У категорії «Продуктивність і обслуговування» клацніть по значку «Система». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Ім'я комп'ютера» і натисніть на кнопку «Змінити» навпроти напису «Щоб перейменувати комп'ютер або приєднати його до домену вручну ...».
2
В додатково діалоговому вікні в групі «Є членом» встановіть маркер в поле «Робочої групи», введіть назву групи і натисніть на кнопку ОК. Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно «Властивості: Система». Або ж скористайтеся «Майстром настройки мережі» на «Панелі управління» в категорії «Мережа та підключення до інтернету».
3
Після того як мережа налаштована, користувачам стає доступна папка «Спільні документи». Вона знаходиться в директорії: диск C (або інший диск з системою)/Documents and Settings/All Users/Документи. Щоб файл став доступний всім, перемістіть його в одну з підпапок зазначеної папки будь-яким зручним для вас способом (скопіюйте файл і вставте в потрібну підпапку або збережіть його безпосередньо в загальну папку з вікна програми, в якій він був створений).
4
Для того щоб зробити доступними для загального користування файли без переміщення їх в папку «Спільні документи», підведіть курсор миші до обраної вами папці і клацніть по її значку правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Загальний доступ і безпека» або клацніть по пункту «Властивості» і перейдіть у вікні на вкладку «Доступ».
5
Встановіть маркер в поле «Відкрити спільний доступ до цієї папки» в групі «Мережевий загальний доступ і безпека». Введіть назву папки в полі «Ім'я загального ресурсу». За необхідності можете відзначити маркером пункт «Дозволити зміну файлів по мережі», якщо хочете, щоб інші користувачі могли вносити в файл зміни і зберігати їх. Застосуйте нові налаштування.
6
Для отримання інформації та управління ресурсами загальної папки відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск», у категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Адміністрування» і клікніть по ярлику «Керування комп'ютером». У діалоговому вікні, розгорніть гілку «Загальні папки» і виберіть потрібну дію в рядку меню або через клацання правою кнопкою миші по потрібному ресурсу.