Як включити адресний рядок.

Адресна рядок - це окреме віконце в інтерфейсі програми, яка містить покажчик місця розміщення відкритого в цьому вікні додатку об'єкта. Таким об'єктом може бути, наприклад, папка на одному з дисків комп'ютера або сторінка сайту в інтернеті. Деякі з програм, що мають адресну рядок у своєму інтерфейсі, дозволяють включати або відключати її відображення за бажанням користувача.
Інструкція
1
В менеджері файлів останніх версій ОС Windows адресний рядок включена завжди, в ньому немає опції її відключення. Але якщо ви використовуєте більш ранні релізи цієї операційної системи, для включення відображення адресного рядка задіюйте меню програми - розкрийте в ньому розділ «Вид» і наведіть курсор миші на підрозділ з назвою «Панелі інструментів». У списку пунктів підрозділу клацніть по напису «Адресна рядок», і цей елемент буде додано у вікно «Провідника».
2
Існують і інші способи включення відображення віконця з адресним рядком. Наприклад, правою кнопкою миші по вільному простору вікна менеджера файлів на рівні списку розділів, щоб викликати контекстне меню. У цьому місці воно містить чотири рядки, серед яких є і потрібна вам - виберіть пункт «Адресна рядок».
3
Файл-менеджер ОС Windows 7 позбавлений описаних вище опцій, але зате ця версія дозволяє вивести адресну рядок на панель задач. Це смуга, яка за замовчуванням поміщена вздовж нижньої сторони робочого столу і включає в себе кнопку «Пуск», область повідомлень з годинником і кнопки вікон відкритих програм. Щоб додати в цей список і адресну рядок , викличте контекстне меню, клікнувши вільний простір панелі правою кнопкою миші. Розкрийте в ньому розділ «Панелі» і виберіть пункт «Адреса». Ширину доданого таким способом віконця можна змінювати, перетягуючи лівою кнопкою мишки його ліву кордон.
4
Серед сучасних браузерів опція відключення відображення адресного рядка передбачена теж далеко не в кожному. В Opera вона є, тому, якщо ви не бачите цього елемента інтерфейсу, спочатку натисніть клавішу Alt, щоб розкрити основне меню браузера. Потім скористайтеся клавішею з літерою «Е», щоб перейти в розділ «Панелі інструментів», а потім натисніть її повторно, щоб вибрати пункт «Панель адреси».
Після інсталяції пакета оновлень SP3 для операційної системи Windows XP пропадає можливість перегляду адреси до папки, в якій знаходиться користувач. Відновленню вона не підлягає, однак можна встановити різні утиліти, що замінюють її.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте у вашому веб-браузері наступну адресу: http://www.muvenum.com/products/freeware/. Ця утиліта поверне вам адресну рядок , додасть функцію пошуку в інтернеті і в комп'ютері прямо з панелі швидкого запуску, а також має декілька інших зручних функцій.
2
Програма безкоштовна, ви можете почати її використання відразу після завантаження, однак попередньо переконайтеся в тому, що на вашому комп'ютері встановлена NET Framework 2.0. Єдиний недолік утиліти - вона повністю англійською мовою, проте це не проблема, враховуючи, що вона вимагає настройки тільки один раз перед початком роботи.
3
Якщо на вашому комп'ютері не встановлена NET.Framework 2.0, і ви не збираєтеся встановлювати її в подальшому, скористайтеся завантаженням програми за наступним посиланням: http://www.niversoft.com/. Вона також безкоштовна, проте має більш просте меню і кілька обмежений функціонал. Також є тільки англійська версія утиліти.
4
Якщо ви не хочете вдаватися до установки стороннього програмного забезпечення на ваш комп'ютер, скористайтеся заміною системних файлів для додавання рядка адреси. На всяк випадок заздалегідь створіть точку відновлення системи. Зробіть резервну копію файлів DllCache і browseui.dll, які знаходяться в папці Sistem 32 в Windows. Це також необхідно для відновлення.
5
Відкрийте на комп'ютері з операційною системою Windows XP SP2 або нижче папку Sistem 32 і скопіюйте на знімний носій файли DllCache і browseui.dll. Вставте флешку в комп'ютер з Windows XP SP3 і скопіюйте файли в ту ж директорію з заміною. Зверніть увагу, що резервна копія на цей момент вже повинна існувати. Перезавантажте комп'ютер.
6
Відкрийте будь-яку папку в провіднику і за допомогою меню інструментів додайте адресну рядок . Якщо вона з'явиться, і ваша система буде працювати без збоїв, створіть ще одну точку збереження.
Зверніть увагу
Перед внесенням будь-яких змін в систему створіть точку відновлення.