Як вставити русифікатор. Як працювати з русифікаторами.

Зручність русифікованих програм очевидно. Особливо, коли доводиться освоювати невідоме ще програмне забезпечення. Звичайно ж, краще працювати з програмою, в якій російська мова вже мається. Якщо ж він відсутній, скористайтеся русифікатором .
Вам знадобиться
  • - програма для установки;
  • - русифікатор до програми.
Інструкція
1
При скачуванні програми з інтернет-ресурсів зверніть увагу на наявність в ній російської мови. Зазвичай в описі ПО це доповнення вказується декількома способами. В перерахуванні параметрів програми в рядку «Російська мова» може бути написано: присутній, є, ML або русифікатор. В останньому випадку це означає, що користувачеві, для того щоб встановити російську мову, доведеться його самому завантажувати на комп'ютер.
2
Залежно від того, в якому форматі у вас русифікатор, ваші дії можуть дещо відрізнятися. По-перше, спочатку необхідно буде розархівувати програмний файл, в папці якого ви знайдете спеціальний документ. Називатися він може по-різному, про що в доданому текстовому документі-інструкції обов'язково має бути відповідне пояснення.
3
Формат файлу, призначеного для русифікації програми, може бути різноманітним. У більшості випадків це або .exe, або .lang, .dll. Хоча можуть зустрітися і інші розширення програми.
4
Щоб приступити до русифікації програми, її спочатку потрібно встановити на комп'ютер. Для цього запустіть інсталяційний файл з дозволом .exe і, слідуючи підказкам майстра, завантажте програму. Потім відкрийте завантажену папку і знайдіть в ній файл для установки російської мови.
5
Якщо русификатор представлений у форматі .exe, для завершення роботи, потрібно буде його запустити і вказати шлях для установки. Зазвичай достатньо лише зазначити папку з програмою, після чого необхідні для зрусифікованості файли автоматично скопійовано в програму.
6
Якщо у русифікатора інше розширення, доведеться діяти інакше. Для цього потрібно буде скопіювати документ (у форматі .lang) і помістити його в програмну папку з назвою «Lang». Іноді для додавання нової мови достатньо тільки вставити скопійований документ. Хоча нерідко бувають випадки, коли потрібно провести заміну файлів. В цьому випадку замініть файли і закрийте програмну папку. Після цього запустіть програму і можете користуватися.
Зверніть увагу
Іноді після установки русифікатора потрібне перезавантаження комп'ютера.
Практично весь софт для РС створюється англійською мовою. Але, незважаючи на те, що англійська мова вважається найпоширенішим на планеті, володіє ним далеко не кожен громадянин РФ. Втім, проблемою це не є - для будь-якої програми можна підібрати підходящий русифікатор, який дозволить користувачеві комфортно її використовувати.
Інструкція
1
Знайдіть підходящий варіант русифікатора. Перш за все, вам потрібно впевнитися, що переклад має подібну з програмою (грою) версію: якщо ви спробуєте встановити ранню локалізацію на пізній реліз, то, швидше за все, виведете софт з ладу і поправити це зможете тільки перевстановлення. Крім того, зверніть увагу, що, якщо до складу перекладу не включені DLC і плагіни, встановлені у вас, вони збережуть оригінальний мову.
2
Віддавайте перевагу офіційним перекладам. Безумовно, далеко не кожна програма має «білу» вітчизняну локалізацію, проте якщо така є, краще користуватися саме їй. Це гарантує вам певний рівень якості та, як правило, легку установку. Крім того, така русифікація носить набагато більш повний характер: наприклад, ви навряд чи знайдете «піратський» переклад гри зі звуком.
3
Намагайтеся знаходити русифікатори з автоматичною установкою. Існує дві базових комплектації перекладів, які ви можете знайти в інтернеті: в форматах .rar і .exe. Останні оформлені у формі інсталяторів - вам всього лише знадобиться запустити їх, вказати директорію ігри/програми і натиснути кнопку «встановити». Очевидно, що це простіше і переважніше.
4
Файли русифікатора, завантажувані в форматі .rar, потрібно встановлювати вручну. Для цього розпакуйте архів в будь-яку директорію і перевірте, чи немає всередині інструкції по установці: в ній повинно бути детально вказано, куди копіювати вміст архіву. Якщо ніяких підказок немає, відкрийте кореневу директорію гри і спробуйте знайти в ній файли і папки з назвами, аналогічними скачаним (як правило, вони розташовуватимуться прямо в стартовому каталозі). Ваша мета - замінити існуючі дані новими, що робиться простим кліком «копіювати» - «вставити із заміною». Після цієї операції русификатор можна вважати активованим. Зверніть увагу на те, що повернути англійську мову ви зможете, лише повернувши оригінальні файли, тому при будь заміні не забувайте зробити резервні копії.
Корисна порада
Процедура встановлення русифікатора може бути на сайті, звідки ви його скачали.