Як швидко вивчити алфавіт. навчитися розуміти англійську з алфавіту.

При підготовці до школи батькам доводиться активно займатися з дитиною. Для вступу в багато освітні установи діти вже повинні здавати спеціальний іспит. Мається на увазі, що до 6-7-річного віку дитині слід знати такі основні речі, як цифри і букви; а часом необхідно навіть вміти читати.
Інструкція
1
Для того щоб швидко вивчити алфавіт , необхідно мати якісь наочні посібники та приклади. Буде корисно повісити кілька постерів із зображенням азбуки і привертати увагу дитини до кумедних картинкам. Можна намалювати плакати з буквами алфавіт а самостійно на ватмані.
2
Щоб швидше й ефективніше вивчити з дитиною абетку, можна купити або зробити самому картки з буквами. Як правило, в покупних наборах багато різних зображень для однієї і тієї ж букви, і дитині буде веселіше шукати серед них досліджувану. Це також внесе різноманітність в уроки.
3
Швидше вивчити алфавіт допоможуть пісеньки. Можна придумати свій мотив, «наклавши» на нього літери абетки, або знайти в інтернеті - ввести в будь-якому пошуковику «пісеньки про алфавіт ». Виспівували пісні з дитиною, маючи перед очима абетку. В інтернеті також пропонуються цікаві відеоуроки з вивчення алфавіт а.
4
Щоб краще запам'ятовувати букви, можна робити їх самим. Наприклад, змайструвати з пластелина, глини, вирізати з кольорового паперу або картону. В магазині легко знайти популярну гіпсову масу з буквами і кумедними тваринами. Спочатку зліпити - потім розфарбувати.
5
Можна влаштовувати ігри з виробами, «водити» букви один до одного «в гості», намагаючись скласти слова, або заховати букви в домі, щоб дитина їх шукав. А після того, як малюк знайде і правильно вимовить букву, заохотити його солодким або подарунком.
6
Використовуйте будь наочні посібники, які подобаються дітям. Добре підійдуть наклейки і розмальовки з буквами, аплікації. Можна купити магнітну дошку з буквами, кубики. По декілька разів на день повертайтеся до повторення алфавіт а, знову заспівайте пісеньки і, граючи, вимовляєте літери. Дуже важливо проявити фантазію, бо одноманітні заняття можуть дуже швидко набриднути дитині.
Корисна порада
Багато книжкові видавництва пропонують спеціальні посібники, які допоможуть правильно скласти план уроків для вивчення абетки. Слідуючи методичним вказівкам, можна досягти непоганих результатів у вивченні алфавіту.