Як швидко прогріти салон.

У звичайному необогреваемих гаражі або в умовах вуличної парковки в зимовий час гостро постає питання: як швидко прогріти салон ? Як правило, автомобіль заводиться заздалегідь, щоб прогрілося двигун, піднялася температура в салон е. Однак існують маленькі нюанси, що дозволяють скоротити час і заощадити бензин.
Інструкція
1
Не залишайте автомобіль на довгий час з наглухо закритими вікнами. Тим більше, якщо машина в гаражі, їй не загрожує злом і проникнення. В іншому випадку при включенні грубки скла ураз покриваються крижаною плівкою. Закриваючи машину на ніч, підійміть одне із стекол двері не до кінця, залишивши вузьку смужку.
2
Запустивши двигун, підійміть скло до кінця і включіть вентилятор печі в положення «2». Температуру не ставте на максимум, а вентиляцію салон а переведіть в режим рециркуляції. Дайте двигуну час прогрітися і увійти в робочий режим. Обов'язково відкрийте гаражні ворота, щоб вихлопні гази йшли на вулицю.
3
Коли звук двигуна стане рівним і на приладовому щитку червоний термометр зміниться зеленим, виганяйте машину з гаража. Збільшуйте швидкість вентилятора, ставте температуру на максимум. Виведіть тумблер провітрювання салон а з режиму рециркуляції, інакше лобове скло почне пітніти.
4
Запрошуйте домочадців в машину. Починайте повільний рух при зеленому сигналі датчика температури. Таким чином ви швидше прогріється двигун, не завдаючи йому шкоди. Як тільки двигун повністю прогріється і згасне зелений значок температури на щиті приладів, додавайте газ і переходите в нормальний режим руху.
5
Додатково прогріти салон можна, придбавши електричний автообігрівач. Випускаються сьогодні електрокерамічні обігрівачі укомплектовані вентилятором. Вентилятор створює спрямований теплий потік повітря, швидко прогріваючи салон . Він не спалює кисень і не сушить повітря. Підключається до автомобільного прикурювача і видає потужність в 200 Вт
Зверніть увагу
автообігрівач може бути використаний лише як додатковий засіб, і він не є альтернативою автомобільної грубці.
Власний салон дверей - бізнес не надто дорогою і розрахований на стабільний прибуток. Підберіть оптимальний асортимент, додайте в прейскурант додаткові послуги та організуйте партнерські програми. Все це вигідно виділить вас в низці конкурентів і істотно збільшить продажі.
Вам знадобиться
  • - статус ІП;
  • - приміщення для магазину;
  • - персонал;
  • - товарний запас;
  • - торгове обладнання і касовий апарат;
  • - гроші на розвиток бізнесу.
Інструкція
1
Торгівля дверима - не такий вже простий бізнес. Необхідно добре розбиратися в постачальниках і моделях, вміти укладати вигідні договори, знати, що користується попитом у покупців. Щоб стати професіоналом у дверному бізнесі, влаштуйтеся продавцем в будь-який подібний салон - півроку роботи буде достатньо для того, щоб розібратися в нюансах торгівлі.
2
Зніміть відповідне приміщення. Салон дверей, орієнтований на роздрібних покупців, повинен бути розташований поблизу від жвавої магістралі, на вулиці з гарним пішохідним трафіком.
3
Сформуйте асортимент. Виберіть виробників, які виробляють оптимальні по співвідношенню ціни і якості моделі. Підвищеною популярністю у покупців зазвичай користуються найдешевші двері, але тільки ними торгувати невигідно. Міжкімнатний асортимент доповніть достатнім вибором вхідних дверей - це найбільш вигідна для продавця позиція. Частина ексклюзивного товару може продаватися тільки на замовлення, по каталогах.
4
Звичайні умови для початківців роздрібних продавців - розрахунок за фактом доставки або передоплата. Коли ви зарекомендуєте себе, вам можуть запропонувати відстрочку платежу.
5
Прорахуйте роздрібні ціни на товар. Націнка на двері починається з 30% і доходить до 100%. Чим дешевше модель, тим вище націнка на неї. На товар від популярних і відомих виробників тримайте середні по місту ціни, новинки можна продавати дорожче. Передбачте знижки за оптову покупку і бонусні послуги для постійних клієнтів.
6
Доповніть асортимент дверей аксесуарами - ручками, дверними дзвінками, табличками та іншим. Пропонуйте розширений список послуг. Покупець розраховує, що в салон е йому запропонують завмер з виїздом, монтаж, установку. Частина послуг може бути безкоштовною.
7
Створіть хорошу команду. Починаючому бізнесменові може стати в нагоді надійний партнер. На початковому етапі салон вимагатиме невсипущої уваги - поодинці ви з ним можете не впоратися. Чи не наймайте зайвих продавців - краще запросіть пару справжніх професіоналів. Закупівлями, контактами з постачальниками і логістикою на першому етапі займіться самі.
8
Продумайте рекламну кампанію. Щоб покупці дізналися про ваш салон е, не скупіться на зовнішні носії - помітну вивіску, банери, розтяжки. Якщо дозволяють можливості приміщення, оформіть вітрини - наприклад, в одній зробіть міні-інсталяцію дитячої, в іншій - вітальні і так далі. Такі тематичні вітрини обов'язково привернуть увагу потенційних покупців.
9
Зробіть хороший і інформативний інтернет-сайт. Він повинен містити повний каталог ваших моделей, список виробників, статті про двері і, звичайно ж, ціни та контактну інформацію. Надалі на його базі ви зможете відкрити інтернет-магазин, що збільшить ваші обертів. Займіться активним просуванням сайту - важливо, щоб він потрапив до топові позиції в пошукових системах.