Як вести себе при пошуках роботи.

Вирушаючи на пошуки нової роботи , хочеться в найкоротші терміни знайти ідеальний варіант, а не задовольнятися тим, що «підвернулася» першим. Завдання це цілком здійсненна, якщо керуватися нескладними правилами.
Інструкція
1
Перш ніж почати пошуки, розставте пріоритети. Якого саме працевлаштування ви чекаєте? Складіть список, в якій сфері ви хочете працювати (по своїй спеціальності чи ні), місце розташування офісу і час, витрачений на дорогу, графік роботи , можливість кар'єрного росту, сума заробітної плати). Відзначте всі важливі для вас моменти.
2
Тепер потрібно грамотно скласти резюме. Якщо ви плануєте працевлаштуватися на конкретну посаду або в певну сферу, не потрібно писати в резюме абсолютно всі минулі місця роботи , зосередьтеся на своєї мети.
3
Наприклад, ви плануєте запропонувати свою кандидатуру на посаду бухгалтера. Відзначайте в своїй трудовій біографії в графі «попередні місця роботи » тільки досвід у цій сфері. Роботодавцю, що шукає бухгалтера, не цікаво, що кандидат крім дебету з кредитом, займався ще рекламою або продажами.
4
Вся інформація в резюме повинна бути короткою, чіткою і ясною, щоб роботодавцю відразу було зрозуміло, що ви з себе представляєте. Не забудьте вказати телефони, за якими можна з вами зв'язатися.
5
Непогано, якщо в своєму резюме ви напишіть список людей з їх контактами, які можуть сказати, що ви хороший відповідальний співробітник. Це можуть бути як перші керівники підприємств, де ви працювали, так і начальники відділів або просто колеги.
6
Наступний крок - розіслати резюме всім потенційним роботодавцям. Їх можна знайти в газетах оголошень, на сайтах з працевлаштування, за допомогою рекрутенгових агентств або біржі праці.
7
Не обмежуйтеся адресами тільки тих, хто дає оголошення про пошук співробітників. Складіть список компаній, в яких ви б хотіли працювати. Зателефонуйте і поцікавтеся, чи не потрібні їм фахівці вашого профілю.
8
Будьте наполегливі. Відправивши резюме, передзвоніть через якийсь час в компанію і поцікавтеся - розглянули чи вже ваше резюме і в які терміни можна чекати відповідь. Запропонуйте виконати тестове завдання, яке ви зможете принести на співбесіду, щоб роботодавець зміг зробити про вас більш точні висновки.
9
Ура! Вас запросили на співбесіду. Не забувайте, вам доведеться пройти дуже складне випробування - сподобається роботодавцеві. Вас будуть прискіпливо оцінювати з усіх боків, і вам треба бути до цього готовими.
10
Ні в якому разі не запізнюйтесь. Краще прийдіть на 5-10 хвилин раніше і почекайте в приймальні. Якраз за цей час зможете оцінити обстановку в компанії - підходить такий ритм роботи вам чи ні.
11
Боязкий, затиснутий, заїкається від страху кандидат має набагато менше шансів отримати роботу, ніж впевнений у собі і своїх професійних здібностях. Але не перегніть палицю - занадто самовпевненими теж бути не потрібно.
12
Будьте товариські. Не тільки відповідайте на питання, а й задавайте свої. Запитуйте про все, що вас цікавить. На робочому місці доведеться проводити більшу частину часу, і вам повинно бути цікаво, в яких умовах ви будете трудитися.
13
Груба помилка кандидатів на співбесіді - з порога запитувати про розмір зарплати. Не дивлячись на те, що для багатьох претендентів цей пункт залишається головним, роботодавці не люблять людей, які в першу чергу цікавляться грошима. Задайте це питання наприкінці зустрічі, якщо роботодавець сам не торкнувся фінансову тему.
14
Якщо в кінці бесіди вам кажуть «ми вам зателефонуємо», краще відразу внести ясність - чи є ця фраза завуальованим відмовою або роботодавцю насправді потрібно час, щоб проаналізувати всіх кандидатів і вибрати кращого. Яким би не був відповідь, подякуйте представника компанії за проявлений інтерес до вашої персони.