Як вибрати путівку.

Сьогодні можна поїхати практично в будь-яку країну. Можна відправитися до моря, в гори, на бальнеологічний або водний курорт, на озера Італії чи Чехії, здійснити захоплюючу екскурсійну поїздку. Вибір настільки великий, що непросто і розгубитися. Як же вибрати собі путівку , щоб відпочинок не розчарував?
Інструкція
1
Для початку просто сядьте і гарненько подумайте, що ви хочете отримати від своєї подорожі? Зіпсовану відпустку найчастіше провина не турфірми, а самої людини, яка спокусився на гаряче пропозицію або пішов раді малознайомих людей і вибрав абсолютно невідповідний для себе варіант відпустки. Адже у всіх свої смаки і свої переваги. Хтось хоче відпочити в спокійному сімейному готелі, комусь важлива атмосфера свята, запальна анімація, щовечірні дискотеки.
2
Вибираючи готель, враховуйте всі ваші уподобання. Зазвичай на сайтах надано мінімум інформації, але ви можете отримати цікавлять вас відомості у турагента або почитати відгуки в інтернеті. Обов'язково звертайте увагу на такі речі, як близькість до моря, гальковий або пісочний пляж, чи надає готель безкоштовні рушники і лежаки, або кожен раз вам доведеться платити по 1-2 євро, щоб з комфортом влаштуватися на пляжі.
3
Наступний момент, на який варто звертати увагу - це харчування. Хтось любить самостійно шукати цікаві закладу і кожного разу пробувати нову кухню. А хтось віддає перевагу, щоб все було організовано, щоб в будь-який момент можна було піти і перекусити. Вибираючи путівку , обов'язково звертайте увагу на типи живлення: без харчування, сніданки, напівпансіон (сніданок + вечеря або обід), повний пансіон (сніданок, обід, вечеря), все включено (повне харчування + спиртні напої місцевого виробництва, зазвичай крім основних прийомів їжі передбачені численні «перекуси») і ультра - так само, як система «все включено», але припускає безкоштовні напої імпортного виробництва, коктейлі, свіжовичавлені соки, морозиво та інші новації.
4
Вид транспорту. Зазвичай у вартість пакету входить чартерний переліт, але іноді турагенти пропонують доплатити за переліт регулярним рейсом. Це зручно тим, що затримки таких рейсів відбуваються набагато рідше, сервіс на борту зазвичай трохи краще, а час вильоту більш зручно. Якщо ви цінуєте комфорт, то вибирайте путівку з регулярним авіаперельотом.
5
Ну і звичайно, варто уточнити, яка погода стоїть в тому місці, куди ви зібралися купувати путівку . Нерідко палаючі пропозиції в жаркі країни бувають в сезони дощів або вітрів. Тому, перш ніж економити, загляньте в інтернет і уточніть, чи зможете ви скупатися в морі або вам доведеться задовольнятися басейном і прогулянками по берегу.