Як виділити текст у фотошопі.

Робота з текстом займає особливе місце при оформленні зображень в «Фотошопі». Створення написів, цікавих текстових ефектів з «Фотошопом» стає творчим процесом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма Photoshop.
Інструкція
1
Оформити фотографії за допомогою накладання красивого тексту і застосування до нього різних ефектів досить легко. Просто виділіть потрібний текст і виберіть необхідні для нього накреслення і колір шрифту. При цьому, навіть застосовуючи одне і те ж написання, можна отримати новий вид використовуваного варіанта.
2
Всі операції з текстом в «Фотошопі» виробляються із спеціального меню. Для цього виберіть на панелі інструментів піктограму з зображенням букви «Т». Потім встановіть курсор на ту частину зображення, де повинна знаходитися напис. Наберіть на клавіатурі необхідний текст. Виділіть його за допомогою мишки і застосуєте потрібні зміни: виберіть найбільш підходящий для фотографії шрифт, розмір і колір напису.
3
При роботі з текстовим шаром виділення напису чи його частини здійснюється так само, як і в програмі Microsoft Word, - за допомогою комп'ютерної миші. Якщо в текст потрібно ввести правку, виділіть його і наберіть на клавіатурі правильний варіант. Також ви можете скористатися в меню «Редагування» функціями «Вирізати», «Копіювати», «Вставити». А в разі потреби можете в будь-який момент скасувати останнє невірне дію. Для цього достатньо лише натиснути на клавіатурі клавіші Ctrl + Z або скористатися відповідною командою в меню редагування.
4
Так як текст на зображенні створюється в додатковому шарі, то всі операції, здійснювані з ним, позначаться на «стані» написи. Щоб виконувати редагування на повному рівні, виробляти зафарбовування тексту, змазування, використовувати градієнтне заповнення, застосовувати фільтри, потрібно за допомогою команди Render Layer перетворити текстовий шар в стандартний. Однак при цьому слід врахувати, що після подібного конвертування редагувати текст (наприклад, змінювати букви і їх розташування) стане неможливим. З моменту перетворення написи вона розглядатиметься програмою тільки як об'єкт зображення.