Як у фотошопі зберегти jpeg.

Найпоширенішим растровим форматом зображень є JPEG. У Adobe Photoshop та інших графічних редакторах існує ряд налаштувань, сильно впливають на якість зображення в цьому форматі.
Інструкція
1
Новачкові не варто сильно заглиблюватися в теорію, але обов'язково варто знати, що JPEG є форматом з алгоритмом стиснення. Файл даного формату може мати різні розширення, наприклад? .jpeg, .jfif,.jpg",.jpg", або .JPE. Він дуже зручний тим, що займає набагато менше місця, ніж аналогічне зображення у форматі TIFF або BMP. На відміну від останніх, він має менше інформації про зображення. При перегляді вихідного файлу на моніторі це може бути не дуже помітно, але при друку фотографії в лабораторії або обробці результат може виявитися менш якісним, ніж формати з повною інформацією.
2
Спосіб збереження JPEG сильно залежить від ваших завдань. Перш ніж зберегти картинку, визначитеся, чи будете ви обробляти, друкувати на фотопапері або вам достатньо просто викласти картинку на сторіночку в інтернет.
3
Для подальшої обробки або друку у фотолабораторії зберігайте зображення в максимальній якості і розмірі. При збереженні шуканого зображення відкрийте меню File (Файл) і виберіть Save as (Зберегти як). Виберіть директорію, куди буде збережений файл. У перший рядок впишіть назву, а в другій виберіть формат JPEG і натисніть кнопу Save (Зберегти). Якщо ви робили маніпуляції з файлом, то перед вами спливе діалогове вікно з вибором якості зберігається зображення. Слід вибрати максимальну якість повзунком або відповідною цифрою 12. Підтвердіть вибір, натиснувши Ok. Якщо ви не виробляли маніпуляцій із зображенням, то після його збереження діалогове вікно з вибором якості JPEG не відкриється.
4
При збереженні фотографії для публікації в інтернет, сучасні ресурси самі можуть змінювати розмір і якість загружаемого JPEG. Тим не менш, в деяких випадках це доводиться робити самостійно. Перед збереженням картинки змініть її розмір, для цього зайдіть в меню Image (Зображення) і виберіть Image size (Розмір зображення). Переконайтеся, що в полі Constrain Proportions (Зберігати пропорції) стоїть галочка. Виберіть зручну для вас одиницю виміру: сантиметри, пікселі, дюйми або міліметри, впишіть цифрами необхідне значення однієї із сторін і натисніть Ok (у більшості випадків для веб-сторінок використовуються картинки від 800 до 1500 пікселів по більшій стороні). Збережіть результат, вибравши при цьому менша якість. При його значеннях від 8 до 10 і невеликому розмірі зображення, візуальні відмінності від вихідного розміру мінімальні, проте розмір файлу істотно скорочується.
5
Також в Adobe Photoshop існує спеціальний модуль для оптимізації та збереження зображень для веб-сторінок, який може виявитися більш зручним. В меню File (Файл) виберіть Save for Web (Зберегти для Web). У діалоговому вікні вам буде представлено вікно перегляду зберігається зображення і кілька варіантів налаштувань. Виберіть вкладку 4-up або 2-up. Програма представить вам чотири або два можливих варіанти оптимізованого зображення. Щоб зберегти відповідний, досить просто клікнути на картинку і натиснути Save (Зберегти). Якщо варіанти вас не зовсім влаштували, то попередньо скористайтеся інструментами, розташованими праворуч від зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cS-BlJq4Wog