Як вивчити французьку самостійно.

Французька - один з найромантичніших і мелодійних мов у світі. На перший погляд, він досить складний для вивчення, але, якщо підійти до справи з душею і щирим бажанням, можна вивчити його і самостійно.
Вам знадобиться
  • - російсько-французький розмовник;
  • - самовчитель;
  • - аудиокурс;
  • - комп'ютерний інтерактивний курс;
  • - російсько -французький і французько-російський словник;
  • - література французькою мовою.
Інструкція
1
Головний принцип навчання будь-якій мові - регулярність. Займайтеся щодня від 15 хвилин до години, не прагнете перевантажувати себе: вчіть потроху, але з усією ретельністю. Ділите кожне заняття на кілька блоків різної спрямованості, наприклад: правила читання - граматика - лексика - вправи.
2
Спробуйте почати вивчення французької мови нема з алфавіту і транскрипції, а з найбільш вживаних фраз. Скористайтеся російсько-французьким розмовником, щоб вже через кілька днів заговорити і вміти підтримати розмову на деякі теми (розповідь про себе, поведінка в транспорті, кіно і театр і т.д.). Володіючи певним словниковим запасом, ви легше засвоїте і граматичний матеріал.
3
Знання про правила читання і основи французької граматики можна отримати з самовчителя. Підійдіть до вибору навчального посібника відповідально: інформація в ньому повинна бути викладена чітко і доступно, представлена у вигляді структурованих уроків, а до вправ повинні додаватися відповіді для самоперевірки. До паперового видання необхідно доповнення у вигляді аудіокурс для відпрацювання вимови. Уважно читайте правила, виконуйте завдання, звіряйтеся з правильними відповідями. Тексти, діалоги і лексику зачитуйте вголос, запам'ятовуйте стійкі і ідіоматичні вирази.
4
Хороша альтернатива підручником - комп'ютерні програми, які включають базовий набір слів і словосполучень, що зустрічаються в повсякденних ситуаціях. Система подачі інформації в подібних курсах заснована на вікторинах, іграх та інших завданнях різного рівня складності. Вибираючи програму для вивчення французької мови, зверніть увагу на те, щоб слова і вирази були озвучені його носіями - це гарантує правильну вимову. Для його відпрацювання записуйте пропоновані тексти на аудіоносії і звіряйте з оригіналом.
5
Освоївши основний набір найбільш уживаної лексики, приступайте до читання адаптованої літератури французькою мовою. Спочатку може бути складно, але, користуючись словниками і довідниками, ви скоро досягнете успіхів.
6
Вивчаючи мову по книгах, не забувайте про живої розмовної мови. Дивіться без перекладу і субтитрів фільми і телепередачі на французькій мові, слухайте французькі радіостанції, насолоджуйтеся піснями французьких виконавців - в інтернеті ви легко знайдете все це.
7
Заведіть в соціальних мережах франкомовних знайомих. Спілкуйтеся з ними на різні теми, вдосконалюйте вимова, поповнюйте словарний запас. Так ви зможете не тільки вивчити французьку мову, але й знайти нових друзів. Зверніть увагу на клуби франкофонів, які є в багатьох великих містах.