Як у фотошопі обрізати фотку.

При обробці фотографій може з'явитися необхідність обрізати зайві деталі, розмиті або засвічені краю. У графічному редакторі Adobe Photoshop є кілька способів такої обробки.
Інструкція
1
На панелі інструментів відзначте «Прямокутне виділення» і позначте частину фотографії, яку хочете залишити. Виберіть команду Crop («Кадрувати») в меню Image («Зображення»). Буде видалена частина зображення, яка залишилася за межами виділення. На даній фотографії зайвою виявилася огорожа в правій верхній частині.
2
Можна створювати виділення в форматі фотопаперу. Активуйте інструмент «Прямокутне виділення» і на панелі властивостей в віконці Style («Стиль») виберіть зі списку Fixed Aspect Ratio («Задані пропорції»). Введіть потрібні значення в поля Width («Ширина») і Height («Висота»).
3
Рамка виділення розтягнеться на величину, яку ви вказали в панелі властивостей. Можете переміщати рамку по фотографії, щоб вибрати найбільш підходящий фрагмент. Після цього застосуйте команду Crop з меню Image.
4
Наступна команда в цьому меню Trim («Тримминг») обрізає поля. У діалоговому вікні вкажіть, що саме вважати полями: прозорі пікселі (Transparent Pixels), колір лівого верхнього пікселя (Top left pixel color) або правого нижнього (Bottom right pixel color).
5
В розділі Trim away («Видалити») відзначте прапорцями напрямки, за якими інструмент буде обрізати фотографію: Top («Зверху»), Bottom («Внизу»), Right («Справа»), Left («Зліва »). Якщо на зображенні немає полів (прозорих пікселів або однаково пофарбованих ділянок), інструмент обрізати фотографію не стане.
6
На панелі інструментів виберіть Crop Tool («Рамка») і виділіть фрагмент на фотографії. Зображення за межами рамки потемніє. Ви можете видалити затемнену частину або приховати. Для цього на панелі властивостей перемикач Cropped Area («Відсічена область») поставте в положення Delete («Видалити») або Hide («Приховати»). Щоб мати можливість відновити приховану область, зберігайте зображення у форматі * .psd або * .tiff
7
За допомогою цього інструменту можна виправити викривлення перспективи на знімку. Поставте прапор в чекбокс Perspective («Перспектива»), підведіть курсор до кутового контрольному вузлику і переміщайте мишу так, щоб зображення поверталося навколо своєї осі. За допомогою бічних контрольних вузликів можна міняти розмір виділеної області.
Кому з нас не доводилося обрізати паперові фотографії, щоб залишити потрібну частину знімка? На цифрових фотографіях теж можна обрізати непотрібні деталі, залишивши найважливіше, і робити це нітрохи не складніше, ніж вирізати ножицями.
Інструкція
1
Для того щоб обрізати фотографію в Photoshop, запустіть програму і завантажте в неї потрібний знімок. Для цього можна натиснути File - Open або просто перетягнути фотографію у вікно Photoshop.
2
Збільште знімок настільки, щоб вам було зручно працювати з тією частиною, яку ви плануєте обрізати. Виберіть інструмент Crop tool мишею або клавішею С.
3
Виділіть потрібний вам фрагмент зображення і натисніть праву кнопку миші. Виберіть пункт Crop. Виділений фрагмент буде відрізаний від решти всього представ перед вами як окрема фотографія.
4
Залишилося тільки зберегти фотографію . Натисніть File - Save as і вибравши місце на диску, натисніть OK.
Корисна порада
Практично всі команди в Photoshop моно продублювати натисканням однієї або декількох клавіш. Позначення клавіш написані поряд з пунктом меню, що викликають команду. Запам'ятовуйте ці клавіші, і обробка фотографій займатиме менший час.