Як в excel перенести рядок. excel перенесення в рядку ctrl.

Рядками в табличному редакторі Microsoft Office Excel не завжди називають те ж саме, що мається на увазі при роботі зі звичайним текстом - в цьому додатку таке визначення дають ряду елементів таблиці. Тому й об'єктом операції перенесення тут може бути як горизонтальна група елементів таблиці, так і поміщена в окрему клітинку рядок тексту.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустивши табличний редактор, завантажте в нього потрібну електронну таблицю і виділіть рядок , яку треба перенести в інше місце цієї таблиці. Для цього клікніть лівою кнопкою миші по заголовку потрібного ряду осередків - клітці з порядковим номером ряду, вміщеній лівіше першої колонки.
2
Виріжте виділену рядок - натисніть клавіші Ctrl + X або клікніть виділення правою кнопкою миші і виберіть команду «Вирізати» в контекстному меню.
3
Виділіть той ряд таблиці, перед яким потрібно розмістити переносиму рядок , і знову розкрийте контекстне меню - клацніть виділення правою кнопкою миші. На цей раз виберіть команду «Вставити вирізані клітинки» і операція переносу рядка буде завершена.
4
Якщо потрібно не переміщення рядки, а вставка в певне місце тексту одного з осередків недрукованих символів «кінець рядка», почніть з включення режиму редагування цього осередку. Для цього виділіть її та двічі натисніть лівою кнопкою миші або натисніть клавішу F2. Потім перемістіть курсор введення в потрібну позицію і натисніть клавіші Alt + Enter. Весь залишився праворуч від курсора текст комірки буде перенесений на наступну рядок .
5
При необхідності автоматично вставити переноси в усі осередки електронної таблиці, які містять текстові рядки, які не вміщаються в ширину колонки, виділіть всю таблицю - натисніть клавіші Ctrl + A. Якщо текст розміщений не у всіх колонках і рядках, можна виділити тільки потрібну область таблиці. Потім на вкладці «Головна» в меню Excel натисніть кнопку «Перенесення тексту» - вона поміщена в правий верхній кут групи команд «Вирівнювання».
6
Цього ж ефекту можна добитися і іншим способом. Після виділення потрібної області таблиці клікніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть рядок «Формат ячеек». Відкриється окреме вікно, в якому перейдіть на вкладку «Вирівнювання» і поставте позначку в полі «Переносити за словами». Потім натисніть кнопку OK, і завдання буде вирішено.