Як намалювати хмари. своїми руками зробити небо на стелі.

Комп'ютерна графіка має масу можливостей, і, малюючи картини в Photoshop за допомогою планшета, пера і різноманітних функцій і інструментів програми, ви можете домогтися дивовижною реалістичності і краси зображення. Часто початківці художники не знають, як красиво намалювати хмарне небо, надавши йому легкість, глибину і достовірність. Намалювати хмари в Фотошопі простіше, ніж здається на перший погляд. Зробити це можна двома способами, про які ви прочитаєте у нашій статті.
Інструкція
1
Створіть новий шар, помістивши його над шаром, який ви вже залили тоном майбутнього неба. Виберіть інструмент кисті (Brush) і встановіть для неї підходящі параметри - кисть повинна бути досить жорсткою, і її розмір в малюванні хмар ви будете варіювати від 300 пікселів до 60 пікселів, щоб створити об'ємний хмарний ефект.
2
Для початку візьміть кисть розміром в 300 пікселів і встановіть для неї параметр прозорості (Opacity) на 20%. Намалюйте м'яку округлу фігуру, яка стане основою для хмар. Після цього збільште прозорість кисті до 30% і намалюйте навколо фігури ще кілька кіл, уздовж її вершини.
3
Після цього візьміть кисть розміром в 100 пікселів і намітьте контури безпосередньо самих країв хмар. Краї повинні бути легкими і пухнастими. Додатково підфарбовуйте пензлем ті місця хмар, які повинні бути темніше і важче інших, для досягнення більшого обсягу.
4
Усередині хмари створіть достатню щільність пензлем в 100 пікселів, щоб хмара мало фактуру. Чи не малюйте тільки білим кольором - додавайте голубуваті, блідо-рожеві і бузкові відтінки, щоб зробити хмари реалістичніше і красивіше. Додайте жовтої пензлем джерело світла, регулюючи прозорість світлового променя, і нанесіть на хмари відсвіти тим же відтінком.
5
Ще один простий метод створення облікової полягає в використанні фільтра Clouds. На потрібному шарі встановіть за замовчуванням колірні значення шарів (клавіші D і X), а потім відкрийте меню Filter, зайдіть в розділ Render і виберіть Different clouds. Потім в меню відкрийте Select і клікніть на розділ Color range.
6
Встановіть значення Midtones у верхньому рядку. Видаліть непотрібні кольору клавішею Delete і потім натисніть Ctrl + D. Створіть новий шар під шаром з хмари мі і залийте його яскравим синім або блакитним кольором. У параметрах змішування шарів виберіть Overlay і насолоджуйтеся видом красивих і повітряних хмар.