Як включити звук в безпечному режимі. Як вкоючіть комп в безпечному режимі заднім числом.

Запуск аудіо сервісу в безпечному режимі роботи має на увазі примусове прописування драйверів і служб в гілці реєстру, що відповідає за роботу безпечного режиму. При цьому слід пам'ятати, що некоректна зміна ключів реєстру може призвести до необхідності повної переустановки ОС Windows.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK. Розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlSafeBootMin і ознайомтеся з каталогом служб і драйверів, що запускаються в безпечному режимі роботи комп'ютера.
2
Викличте контекстне меню параметра Min кліком правої кнопку миші і вкажіть команду «Новий ключ». Повторіть цю процедуру тричі, щоб отримати чотири нових підключа.
3
Після цього викличте контекстне меню першого із створених подключей кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Перейменувати». Надрукуйте MMCSS в рядку «Ім'я» і розкрийте параметр «За замовчуванням» в правій частині вікна подвійним кліком миші. Надрукуйте Service в рядку «Значення даних» та підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
Викличте контекстне меню другого створеного підключа кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Перейменувати». Надрукуйте AudioEndPointBuilder в рядку «Ім'я» і розкрийте параметр «За замовчуванням» подвійним кліком миші. Надрукуйте Service в рядку «Значення даних» та підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
5
Повторіть цю ж процедуру з третім створеним раніше підключений і введіть AudioSRV в поле «Ім'я». Після цього так само надрукуйте Service в рядку «Значення даних» та застосуйте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
6
Завершіть роботу утиліти редактора реєстру і перезавантажте систему для застосування зроблених змін.