Як відновити листи в майл.

Якщо ви виявили, що з поштової скриньки з якої-небудь причини видалені дуже важливі листи , не турбуйтеся. Користуючись поштовим сервером Mail.Ru, ви можете спробувати відновити вилучену кореспонденцію.
Інструкція
1
Зайдіть в свою поштову скриньку Mail.Ru, ввівши логін і пароль. У лівій частині меню знайдіть папку «Корзина». У тому випадку, якщо листи ви видаляли самостійно, вони перебуватимуть в даній директорії. Якщо ж ви очищали «Корзину», то листи відновити буде неможливо, так як після цієї процедури вони безповоротно втечуть з поштового сервера Mail.Ru.
2
Крім того, «Кошик» очищається автоматично при кожному виході з електронної скриньки, і все листи , які в ній знаходилися, знищуються. Щоб цього не відбувалося, зайдіть на сторінку «Налаштування». Знайдіть розділ «Інтерфейс поштового ящика» і зніміть галочку навпроти поля «Очищати Корзину при виході».
3
Якщо ви чекаєте яке-небудь важливий лист, а воно не приходить, зайдіть в папку «Спам». Можливо, програма порахувала кореспонденцію підозрілою і перенаправила її в цю папку.
4
Якщо раптом з вашої поштової скриньки зникли всі листи , згадайте, не справляли ви настройку поштових програм. Найчастіше бувають ситуації, коли користувач при налаштуваннях даного програмного забезпечення не зазначає галочкою пункт «Зберігати листи на сервері». В результаті всі листи , які знаходяться в поштовій скриньці, переміщуються на комп'ютер. Щоб це перевірити, зайдіть в налаштування поштової скриньки і позначте галочкою опцію «Показувати інформацію про останній вході в систему». Якщо поруч з написом «Вхід за POP3» буде вказаний IP-адреса, значить, працює ваш електронний ящик через поштову програму.
5
Щоб випадково не видалити і зберегти важливі для вас листи , створіть спеціальну папку, в яку перекладайте цю кореспонденцію. Для створення такої папки в поштовій програмі Mail.Ru зайдіть в розділ «Налаштування», потім «Створити нову папку». У вікні, введіть назву та розташування папки на свій розсуд. Крім того, якщо бажаєте, можете захистити створену папку паролем, поставивши галочку поруч з полем «Захистити паролем».