Як на ucoz зробити чат. Як створити чат для ucoz.

uCoz - одна з найпопулярніших систем управління сайтом. Свою популярність дана CMS завоювала завдяки простоті і гнучкості, що дозволяє значно розширити можливості ресурсу. Однією з таких можливостей є створення чату на сайтах uCoz.
Інструкція
1
Для того щоб створити чат на сайті, увійдіть в адміністраторський розділ в системі ucoz, після цього вивчіть додаткові настройки в верхньому куті екрану. Там виберіть вкладку «Адміністрування», після чого перейдіть в налаштування міні- чату . Активуйте його, натиснувши на відповідну кнопку. Після цього на вашому сайті з'явиться невелике вікно з текстовим полем, це і є ваш чат. Але цього недостатньо для того, щоб зробити більш якісний чат в ucoz; необхідно правильно його налаштувати. Після включення даного модуля вам буде доступна панель установок чату . Деякі настройки все одно залишаться прихованими для вас, так як вони модеруються безпосередньо адміністрацією сайту. Однак більша частина буде все ж у вашому розпорядженні.
2
Як тільки всі приготування будуть закінчені, приступайте до налаштування чату . Ви можете, наприклад, встановити його колірну гамму, шрифти і т.д. Маючи багату фантазію при не дуже багатих можливостях чату системи uCoz, можна створити справжнісінький розважальний портал. Щоразу, коли ви входите на сайт, вам не потрібно включати чат заново. Це досить зробити один раз. Система запам'ятає поточні параметри і більше не потребують включення.
3
Також для того, щоб створити чат на сайтах системи Ucoz, необов'язково користуватися стандартними засобами. Для цього відкрийте конструктор сайту. Увійшовши під логіном адміністратора на свій сайт, уважно вивчіть відкрилася верхню панель, в якій знайдіть кнопку «Конструктор» і натисніть на неї. Відкриється вікно різних багатофункціональних блоків-модулів. Створіть один. Перейдіть в його налаштування і клікніть по вкладці HTML. В відкрилося текстове поле введіть код чату . Даний код можна з легкістю знайти в мережі. Цей спосіб хороший тим, що ви маєте можливість індивідуально підібрати необхідний вам модуль чату , не обмежуючись штатними інструментами.