Як включити віддалений доступ до сервера. windows server 2003 віддалене підключення до локальної мережі.

Підключення до компонента «Адміністрування віддаленого робочого столу» не вимагає окремої ліцензії доступу клієнтів сервера терміналів, але має на увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
За умовчанням служба віддаленого робочого столу відключена. Для того щоб включити цей сервіс, викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Система» і виберіть закладку «Віддалене використання» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Включення віддаленого доступу може бути здійснено користувачем, що входять в каталог Адміністраторів або користувачів віддаленого робочого столу. Для того, щоб додати обраного користувача в цю групу, викличте контекстне меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Віддалене використання» діалогового вікна і скористайтеся командою «Вибрати віддалених користувачів».
3
Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Додати» в наступному діалоговому вікні, і надрукуйте потрібне ім'я облікового запису у відповідному полі віконця «Введення імені обираних об'єктів». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK, і переконайтеся в тому, що необхідне ім'я відображається в каталозі «Користувачі віддаленого робочого столу».
4
Виконайте підключення до віддаленого комп'ютера. Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і розгорніть вузол «Зв'язок». Виберіть розділ «Підключення до віддаленого робочого столу» і надрукуйте ім'я потрібного комп'ютера в полі «Комп'ютер». Скористайтеся командою «Підключити» і надрукуйте ім'я свого облікового запису та пароль у відповідних полях вікна привітання системи. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.